Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Láttatok már kürtőskalácsost...

Láttatok már kürtőskalácsost a horvát tengerparton? A horvátok és az ottani turisták szeretik a kürtőskalácsot vagy azt se tudják hogy mi az? Ott minek nevezik a kürtőskalácsot?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én eddig csak Magyarországon láttam kürtőskalácsot, még a bécsi karácsonyi vásárban sem, pedig oda állítólag magyarok ki szoktak vonulni árulni. Mikor én voltam, nem volt ott ilyesmi.


Horvátországban sem láttam, mikor ott voltam, bár az már nagyon régen volt.


A külföldi ismerőseim amúgy még csak nem is hallottak kürtőskalácsról, mikor idejönnek, mindig én mutatom meg nekik, hogy próbálják ki. (Imádni szokták)

2014. júl. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
egészen biztosan még csak hasonlót sem láttak horvát országban azt magyar országon kívül csak erdélyben sütik(bár ha úgy vesszük az is magyar ország ilyen kaja szempontból) külföldön nem ismerik
2014. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!