Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Olcsó étkezdék Budapesten?

NejlonZacskoo kérdése:

Olcsó étkezdék Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani pár olcsó étkezdét Budapest berkein belül? teljesen mindegy, hogy hol van, csak meg lehessen közelíteni Bp. bérlettel... Mcdonalds, Burger king és ehhez hasonlókkal ne fáradjatok, mert az mindenhol van, ilyenekre gondolok, mint például egy eldugott kis török étterem, vagy gyrosozó, vagy ehhez hasonlók, ahol kb 1000-2000 forintból jól tud lakni az ember :D Lehetőleg címet, vagy egy leírást a helyszínről (pl: a nyugati aluljáróban b*zi nagy betűkkel ki van írva, h kínai, és az ottan'...) előre is köszönöm. :)

2014. aug. 23. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
2014. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehel piac épületében pl. De ilyenekből millió van, azt meg ki kell tapasztalni hogy melyik ízvilága felel meg neked.
2014. aug. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Srácok, a minap valahogyan a Corvin negyed 4-es 6-os megállójához kerültünk, és találtunk egy Pizza King nevű kajáldát, könnyen felismerhető, egy nagy szerencsekerék van az udvaron... Az egy dolog, hogy 200 ft egy szelet pizza, és 390 egy gyros, de édesistenem, végre egy olyan hely, ahol olcsó, és nem azért olcsó, mert kispórolják belőle a dolgokat.. vettünk egy-egy gyrost, aztán odakint a szerencsekeréknél lehet pörgetni, ha vettél valamit a boltban.. teljesen mindegy, hogy mit, csak vegyél.. én például kapásból nyertem egy 32 centis pizzát, amit a Blahánál az akácfa utcában (a burger king-nél..) be is váltottunk, mivel ott egy nagyobb, komplett éttermük van, amíg a Corvinnál csak egy kisebb gyorskajálda.. Szóóóval,.. tök normálisan kezeltek minket (annak ellenére, h lényegében ingyen ettünk ott), felkísértek az emeletre, leülhettünk egy-egy teljesen kényelmes és jól kinéző bőrüléses székbe, és kaptunk étlapot, választhattunk nekünk tetsző pizzát, amit kb 5 perc várakozási idő után kihoztak, és az is, valami elképesztően finom volt :D (bár a tésztája kicsit kemény volt a szélén, de a feltét bőven kárpótolt..) :D nagyon kellemesen csalódtam Pestben.. mint vidéki, úgy voltam vele, hogy minden az ilyen 700 ft/deka szinten fog mozogni, de szerencsére nem... :D ezzel a hellyel megfogtam az isten lábát, azthiszem. :D mindenkinek ajánlom, aki ezt olvassa.. max vesztesz 200/390 forintot, de bőven megéri a próbát szerintem ennyiért :D
2014. aug. 27. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!