Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ismertek ebéd futárt Budapeste...

Ismertek ebéd futárt Budapesten? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

3 muszakban dolgozom, egyik heten reggeles a kovetkezo heten delutanos aztan ejszakas vagyok. 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 es hetfotol pentekig dolgozom! Arra gondoltam, hogy rendelnek inkabb. A kerdeseim es felteteleim a kovetkezok:


Ismertek olcso konyhat? Menu: 500-800ft max

Szepkartyat elfogadnak? Vagyis fogadjanak el!


Ha pl reggeles vagyok akkor kihozzak a menum kb du. 3-4 ora fele? Delutanos heten kihozzak de. 10-11 ora fele? Ha pedig ejszakas vagyok akkor du. 12 ora utan barmikor jo....


Kb igy lenne jo nekem, ha tudtok valamit akor kerlek osszatok meg velem. 26F Bp


2014. szept. 8. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt úgy szokták,hogy a futártól az ételt valaki átveszi helyetted,(szomszéd,a kisboltos néni,stb)és így mehetsz bármikor dolgozni
2014. szept. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A futár mindig ugyanakkor hozza a kaját, legkésőbb 1-ig. De ha előre ki van fizetve, ott hagyja valahol, ahol megbeszélitek. Egészségkonyha, interfood, gastroyal, teletál.
2014. szept. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyedre kéred? egyébként a netpincéren is van több étterem,ahonnan rendelni lehet. ott lakcim szerint lehet szürni sőt fizetési módot is választhatsz:)
2014. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A munkahely nem rossz otlet! Es kb mennxibe kerul egy menu?
2014. szept. 8. 12:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy hallottam, hogy lehet idopontba is kerni amit a megjegyzesben leirtam... akkor ez nem igaz, vagy nem tudjatok? Ti melyiket javasoljatok?
2014. szept. 8. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!