Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egészséges ételrendelés...

Egészséges ételrendelés Budapesten? Főleg Ch diétás ételek.

Figyelt kérdés

Olyan házhozszállítós céget keresek, akiktől lehet speciális étrenden alapuló ebédet rendelni. A minőség fontos szempont lenne.

Előre is köszönöm a tippeket!


Google-lel keresgéltem, de némelyiknél a túlzott marketing tántorított el (tonnányi videó, hogy celebek főznek náluk, stb - nekem ez nem a minőségre helyezi a hangsúlyt), vagy az, hogy túl sok "vajákos" étrend is volt, ami kétségessé teszi, hogy tényleg szakember állítja össze az étrendet, és nem csak divatlapokból néznek ki recepteket hasraütésszerűen.


2014. nov. 9. 18:58
 1/10 anonim válasza:
2014. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi, de a honlapon - lehet, én vagyok béna - az égvilágon semmilyen leírást nem találtam. Ha rámegyek az ételekre, akkor egy szép fotó és ennyi. De tápanyagtartalom, diétát mi alapján állítják össze, stb...?

Hiányolok egy "magunkról" menüpontot, ahol legalább pár mondatban leírják, hogy melyik menü mire való, kinek ajánlják...

2014. nov. 9. 19:31
 3/10 anonim válasza:
Szia, ha rámész az ételek menüpontra és ott kiválasztasz egy ételt én találtam leírást és tápanyagtartalmat is. Nem rendeltem még az oldalról, annyit tudok róla, hogy nem régen indult, lehet az egész honlap még fejlesztés alatt áll. A LifeTilt.hu oldalon olvashatsz róla, hogy honnan indult az egész.
2014. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A cégek azt főzik amire van kereslet. Én pl az egészségkonyhától rendeltem sokáig, nekik tudom hogy van ilyen menüjük. Mellette meg ott van a szétválasztó, ami tényleg hülyeség, viszont azt lehet eladni.
2014. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ööö...köszi, rájöttem, honnan volt ismerős a Lifetilt... Olvastam régen, de - próbálok finom lenni - kissé érdekes a srác stílusa. Értem a célt, de szerintem kevesebb arroganciával is működne. Kicsit hitelrontó nekem :(

Mindegy, később visszanézek a rendelős honlapra, hátha kipofozzák és le leírás. Talán nem olyan, hogy "ilyet zabáljál, te lusta disznó, hogy a f..m beléd" :))

2014. nov. 9. 19:50
 6/10 anonim válasza:
Van egy stílusa neki nem tagadom, de sajnos a legtöbb embert csak így lehet változásra venni... Ha őszintén megmondod neki a véleményed és ettől ő felháborodik, hogy mit képzelsz te hogy dagadtnak nevezel stb.. viszont ennek hatására sok emberben megmozdul a "na majd én megmutatom" persze vannak menthetetlenek is :) Legjobban mg mindig akkor jársz szerintem ha magadnak vásárolsz (próbálva olyan helyről ahol talán még egészséges dolgot árulnak, bár pesten kérdés mennyi ilyen van..) és magadnak készíted el, ha időd engedi :)
2014. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Terhességi cukorbetegség miatt kellet ilyen diétát tartanom. Akkor megoldottam, nem is híztam a terhesség alatt. A betegség ugye a szüléssel megoldódott - de azóta meg időhiány miatt össze-vissza eszem, meg is híztam kissé.

Ezért gondoltam, hogy rendelnék, mert korábban jól működött és tartható diéta volt. Ha készen, dobozban itt van, akkor nagyobb eséllyel eszem, mintha még ide-oda ugrálok a baba meg a konyha között.

Plusz vizsgára is készülök, úgyhogy idővel nagyon csehül állok :(

2014. nov. 9. 20:12
 8/10 A kérdező kommentje:

Illetve bizonyos tünetek miatt gyanakszom, hogy teljes mértékben nem múlt el a cukorbetegség, emiatt se ártana, ha kiegyensúlyozott lenne a szénhidrátbevitelem.


Orvosilag most sem vagyok elhízott, csak szar, hogy már nem tudom begombolni azt a farmert, ami szülés után még vígan rám jött :-/. Még az elején fognám meg, amíg csak 3-4 kg-ról van szó.

2014. nov. 9. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
egészségkonyha. Van direkt diabéteszes/IR/PCOS-oknak való menüjük, akár egész napos (Reggeli-Ebéd-Vacsora) is rendelhetsz.
2014. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nincs aki segítsen a bevásárlásban?!:) Én jelenleg munkát keresek szívesen megcsinálom sőt még főzni is tudok :) félretéve, mindenképp találj megoldást, mert a cukorbetegség egyikőtöknek sem lesz jó... És igen most kell megfogni az egészet amíg nem szalad el a ló az emberrel. Sok sikert hozzá!
2014. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!