Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Legjobb gyros Budapesten?

Legjobb gyros Budapesten?

Figyelt kérdés
:)

2014. dec. 3. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
1 éve még azt mondtam volna, hogy a Móricznál, de sajna annak is romlott a minősége :( De azért érdemes kipróbálni.
2014. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyradiko Békásmegyeren és Kerkyra az Eötvös utcában.
2014. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Legjobb gíroszt otthon készíteni. Kapható sütő is, de bármilyen beépített forgó nyárs is jó.

Én nem eszek madarat, s sok helyen csirkéből készül a gírosz, így eleve az számomra kiesik. Ugyan dönert, gíroszt a törökök, görögök is készítenek madárból, de az alapvetően birka- vagy marhahús.

2014. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Meg nem enném azt a sz*rt...
2014. dec. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Szent Istvan krt. Szeraj, vagy a keletinel (annak nem tudom a nevet, az a hely, ahol mindig min 5. Rendor gyrosozik.
2014. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
66%
A Legjobb Gyros Budapesten, a Népligetben van! Ott ettem, mióta megnyílt és azóta is oda járok minden nap! És hétvégén egész éjjel nyitva! (Budapest, Népliget 10. ker, 103-as busz végállomása!) Hidd el nekem,olyan jó Gyrost mint itt, még nem ettél!
2014. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!