Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Erzsébet, Kispest; XX, XIX...

Erzsébet, Kispest; XX, XIX kerület, tudnátok ajánlani hangulatos vendéglátó helyet? Kávézó, Söröző.

Figyelt kérdés

erzsébeti,kispesti helyek nem igazán reklámozzák magukat a neten, én kőbányai, ismerősöm csepeli, és szeretnék "félúton" találkozni.

segítsetek, ajánljatok helyet, ami jó - ár nem is annyira számít, mint inkább a hangulat, a minőség.

ne legyen alkesz-törzshely, ne legyen lepattant kocsma :)

lehet étterem, kávézó, bármilyen beülős hely, ahol van színvonal.

köszi :)


2015. jan. 14. 22:53
 1/3 anonim válasza:
100%
Zila kávéház Krisztina cukrászda. Az Üllői úton van, igaz már kicsit kijjebb (Szarvas csárda tér) már nem is Kispesthez tarfozik, de szép, igényes hely, etterem is, cukrászda is, kávézó is, koktélok is vannak, szerintem megéri elmenni odáig.
2015. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Itt az oldaluk: [link]
2015. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi, ismerem a helyet, csak sajnos kiesik.

akkor inkább a lurdy, az csepelről, kőbányáról kábé egyforma táv, vagy europark... csak nem akartam plázás helyre menni, mert abból mindig vásárlás lesz.

köszi azért :)

2015. jan. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!