Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A debreceni "Pomodoro" pizzéri...

A debreceni "Pomodoro" pizzériáról másnak is lesújtó a véleménye?

Figyelt kérdés

Én személy szerint fel nem fogom, hogy egy ilyen hely hogy létezhet a város egyik legelitebb részén. Eddig életemben egyszer és egyben utoljára voltam ott jó múltkorában. Az ott tartózkodásom első fél perce után sarkon kellett volna fordulnom, ha több eszem lett volna.


Kezdjük ott, hogy beléptem, és jó hallhatóan, az egyik éppen ott lévő szakács srác szemébe nézve mondom "jó estét kívánok!". Az egy dolog, hogy cseszett visszaköszönni, de kb. olyan flegma arccal bámult rám, mintha valami félfogyatékos kretén lennék. Se baj, nyeltem egy nagyot, és gondoltam (abszolút helytelenül), hogy ennyi alapján még nem írom le az egész helyet.


A belső tér pofon egyszerű és igénytelen: fehér falak, bármiféle fali-festmény vagy kép nélkül. A rádióból dübörgött valami zs-kategóriás electro zene, amibe belevegyült az ott dolgozó szakácsok és felszolgálók ordenáré kiabálása, ahogy "poénkodtak" egymással és kidumáltak, hogy mennyire beb*szt@k a múltkori bulin (kb. a maúnika show, "kapa-kiesik a szájból" szintje).


Összesen rajtam kívül ketten voltak még ott vendégek, akik már épp készülődtek, de ettől függetlenül, vagy negyed órán keresztül minimum levegőnek néztek a felszolgálók, mert baromira nem zavarta őket az, hogy ott cövekelek a pult előtt, és vígan trécseltek egymással, majd egyszer csak az egyik kiscsaj foghegyről megszólított, hogy "mit szeretnél?".


És hát az árak, amik indokolatlanul magasak! Kb. másfélszer annyi egy pizza, mint máshol a környéken. Egy mezei sajtos-sonkás 1500 rugó körül van (máshol ennyiért a kívánság pizzát lehet kapni!).


A választék nem volt túl bő, és akkor most nagyon finoman fogalmaztam. Ha Ceausescu Romániájában lett volna pizzéria, akkor kb. ilyen "széles" kínálattal rendelkezett volna. Össz-vissz vagy 6-7 féle pizza közül választhattam. Kiszemeltem az egyiket, aminek a fantázianevére már nem emlékszem, de itt a lényeg az, hogy többek között parmezán sajtot is tartalmazott a leírás, de az valószínűleg vagy elfogyhatott idő közben (amiről mondjuk illett volna szólni a vendégnek!) vagy a szakács ette meg, minden esetre annyi parmezán sajt volt a pizzán, mint a fejem a tetején.


Itt meg kell hagyni, hogy az egyetlen pozitívuma a helynek, az a tálalás, ami ízléses kis fa-tálakon történik, ami nekem kifejezetten tetszett. És ezzel minden jót felsoroltam a helyről.


A pizza ízre az "elmegy" kategória, de sehol nem ér 1600 forintot (szerintem legfeljebb a felét). Máshol jóval olcsóbban sokkal finomabb, és gazdagabb feltétű pizzát lehet kapni.


Summázva: vérlázító a hely. Ennyire rossz pizzériában, meg úgy általában étteremben még életemben nem voltam. Nagyon erősen kerülendő! Kíváncsi vagyok, hogy másnak milyen tapasztalata van ezzel a hellyel kapcsolatban.



2015. febr. 22. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem ezt a helyet, de a leírásod alapján valószínűleg ez egy átlagos pénzmosoda. Ebből következőleg pont l*sz@rják, hogy mi a vendégek véleménye.


Amúgy Debrecenben a legmelegebb szívvel a Bonita bisztrót tudom ajánlani. Az emberrel maximálisan kedvesek, a kiszolgálás kifogástalan, az árak olcsók, az adagok kielégítőek, az ízek pompásak, a választék széles, és e mellé pluszban finom olasz borokat és olasz zenét kapsz. Nagyon otthonos kis hely. Tele is van mindig vendégekkel.

2015. febr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenben a Fortuna szerintem a legjobb (régebben az volt, már nem élek ott).

Egyébként sajnálatos hogy ez a hozzáállása a személyzetnek szinte mindenütt, hogy még te érzed magad rosszul ha rendelsz vagy kérdezel. Aztán meg csúnyán néznek ha nem adsz borravalót. Az egész ország ilyen.

2015. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tatabányai Pomodoro is ilyen. A belvárosban van, nem is rossz környéken. Kívülről az épülete sem árulkodik arról, ami bent fogad. Egyszer voltunk ott a családdal hárman - jobb hely híján tértünk be oda. Bizakodtam a külcsín és a jó reklámok miatt, de sajnos tévednem kellett...

A felszolgálással nem volt gond, kedves volt a pincér, viszont ledöbbentem, amikor olyan jókedvűen és mosolyogva tette elénk a kb. menzakaját eldobható tányérokban... Abban a hitben éltem, hogy ennyi pénzért, amit elkértek 3 db menüért (Kb. 10 ezer forint), nem a középiskolai menzát idéző ételt fogok majd kapni. Lesújtó.

2021. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!