Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért van ilyen sok Pizza...

Miért van ilyen sok Pizza King Budapesten?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ilyen nagy a forgalmuk, miközben Pest legszarabb pizzáit készítik. Pl. a gyrosos prémium pizzára ráb*sznak 3 szem húst. A házhoz szállított pizzájuk meg olyan, mint amire ráült valaki.

2015. márc. 21. 20:22
 1/7 anonim válasza:
81%
Gondolom mert olcsó, és az emberek többsége nem akar 1500-2000 forintokat fizetni egy 32 centis pizzáért.
2015. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. occsó (relatíve)

2. a zemberek megéheznek

3. divatos (ennek az okát ne tőlem kérdezd)

2015. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem finom és olcsó. Bár tény, hogy az aluljárókban 200,- Ft-ért kapható pizza nekem még jobban is ízlik, szóval nálam az a nyerő.
2015. márc. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért is, mert az emberek többsége szívesebben rendel ilyen ismertebb helyekről, még akkor is, ha nem túl jóízű a pizzájuk. A kisebb helyekről vagy nem mernek, vagy nem ismerik őket.

Ahol én lakom, ott van egy kisebb, helyi étterem/pizzázó. Egyszer bevállaltuk hogy megkóstoljuk, hogy főznek. Árban ugyanolyanok, mint pl. a Pizza King, viszont klasszisokkal jobb kajáik vannak. A pizzáik is, a "rendes" ételeik is isteni finomak. Viszont mivel sajnos nem elég ismertek, a többség ennek ellenére inkább a Pizza Kingtől rendel majd.

Ennyit ér a reklám. :/

2015. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mert sokat rakott le az isten.
2015. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom én sem. Egy cigány pizzázó az egész. Cigányokkal reklámoztatnak is. Én egyszer bementem a Móricz Zsigmond körtéri kajáldájukba, azonnal szemen szúrt az a lebuj ami elém tárult. Koszos asztalok és székek és cigány vendégek meg kiszolgálók. Azonnal fordultam is sarkon hogy keressek valami rendes éttermet. Nálam 0/5.
2018. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszarcú, lehúzós cigány futárral, aki már kétszer sikeresen lehuzott 200 forinttal...😛 en mostantol kerulom, mert idobe se tudtak kihozni, jeghideg volt a pizza is..
2019. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!