Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hányan vabnak rajtam kívül,...

Hányan vabnak rajtam kívül, akik a kínai gyors éttermeket jobban szereti és többet jár oda, mint a McDonald's-ba?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én mind2-t nagyon szeretem! :)
2015. márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Inkább ízlések kérdése a dolog.
2015. márc. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez ízlés kérdése, egyiktől sem leszel jobb vagy rosszabb ember. :D


Én speciel mindkettőt szeretem, de általában inkább a kínai mellett teszem le a voksom. :) Csak azt sajnálom, hogy a bevásárlóközpontokban minden kínai olyan drága. Elég gyakran eszem ilyen helyeken jártamban-keltemben, és hiába imádom a kínai kaját, ritkán eszem azokban az éttermekben, mert röhejesen sokat kérnek el a kajáért. Egy különálló apró kínai büfében töredékébe kerül a kaja. :C

2015. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Süle Dominik ***** válasza:
a meki elenyészően kicsi és drága is nem laksz vele jol inkább megyek kinai étterembe és eszek egy nagy adag csipős-édes szezàmos csirkét krumplival vagy tésztával és nem érdekel hogyha 800-900 forintba kerül de még mindig jobban jàrok a kinaival mint az 1500-2000 forintos mekivel
2015. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!