Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek ezek akezmuves...

Szerintetek ezek akezmuves vagy gourmet hamburgerezok meddig rentabilisak?

Figyelt kérdés
Most gombamod szaporodnak Budapesten a bulinegyedben nagyon (kiraly utca, ...) de lattam mar szegeden is parat. Most ok hajpoljak oket, de mi lesz 1-2 ev mulva szerintetek lesznek meg? Mert azert 2-3000 forint egy hamburger menuert azert szerintem kicsit sok. Ok elhiszem, hogy minosegi alapanyagok, de akkor is.

2015. márc. 30. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy csapat testvér pár indította be és ők fejlődtek , nincs konkurenciájuk . A XIII. ker Majka Burger amatőr . A menők eltartott bérmacák és lébecoló egyetemistáknak ez filléres dolog . Egyre több a megrendelésük és lehet frencsájz-os a buli .
2015. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon szeretem!!! Vegre normális alapanyagokbol, normalis kormulmenyek kozott, stilusos kornyezetben is lehet hamburgert enni. Boven megeri ez az arkulonbseg, sot. Mashol is elkoltenenk ennyit, pl. Vapiano vagy Leroy vagy akarmi. Mi gyakran ulunk be pl. Hard Rockba, akar hetkoznap is, ha delutan a vaci utcan vasarolgatunk. Mi szeretjuk, es fenn is fog maradni.
2015. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért amikben én voltam eddig, ott olyan 1000-1500 között voltak a burgerek. 3-5ezres kategória már a pubok, pl Jack Doyle Irish Pub.


Szerintem ma Magyarországon semmilyen gourmet éttermet nem éri meg csinálni, ha nem te vagy a legjobb. De mint tudjuk a Costes is minuszos, többek között. Nagyon sokba kerülnek a bérleti költségek, az embereket fenntartani, stb. És egy-egy minőségi burgeren nem tudnak sokat keresni.


Úgyhogy bármennyire is szeretem őket, nekem van egy sanda gyanúm, hogy ha lefut a hype, akkor meg fognak tizedelődni. Egészen egyszerűen kevesen engedhetik meg maguknak, hogy ennyiért egyenek. Még akkor is ha sok a gazdag egyetemista, meg külföldi.

2015. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Külföldön nem esett vissza az érdeklődés, sőt továbbra is felfelé ível. Azok az emberek akik nem szeretik a mekis műburgert, is szeretnének ilyesmit enni, de normális alapanyagból. Nagyon változatos dolgokat találnak ki, nekem tetszik.

Szerintem megéri a pénzt ha finom.

Külföldön élek, nem járok gyorsétterembe és vega vagyok. Ha burgert akarok enni akkor 2 lehetőségem van: magamnak csinálok otthon, vagy megyek ilyen gourmet helyre. Havonta egyszer belefér.

2015. márc. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!