Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Debrecen belvárosában van...

Debrecen belvárosában van igazán olcsó falatozó?

Figyelt kérdés
Ahol pl. 500 Ft-ból jól lehet lakni. Lángos, hot-dog, hamburger, stb?
2015. ápr. 24. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Bót, zsemlye, parizer.


De most komolyan.. 500 forintból jól lakni egy étteremben?? Hát még ha a piacról kuncsorgod össze az alapanyagot és magadnak megfőzöd sem jössz ki ennyiből.

2015. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nagyerdő-Bodega ,azt hiszem kb 500 egy hamburger,ami hatalmas és nagyon finom tényleg. :) De van hotdog is az is 500 (vagy olcsóbb ).

Illetve a Délibáb is egész olcsó. Ott van a Skálánál a Nagytemplom fele. A pizzát imádom ott és a milánóit, ami kb 600-700-800 És akkora ,hogy ketten jól laknak belőle.

2015. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Bodega nagy misztikus étterem Debrecenben, jó is. De én azért nem vettem észre hogy olyan olcsó lenne. Nem emlékszem hogy mennyit fizettem a pár alkalommal, de nem maradt meg hogy ingyen adják a kaját. 500-ért biztosan nem adnak hambit. Talán ezelőtt 10 évvel.


A délibáb is jó, de azt se higgye el senki, hogy 800 forintért akkora adagot kap, hogy ketten jól laknak belőle..


De logikus is. Ők sem lopják az alapanyagot meg az áramot. Csak meg kell venni azt a zsemlét, és beletenni egy húspogácsát. A bolti áraktól olcsóbban sehol nem fogsz kapni készételt. Márpedig 500ból a boltiból sem csinálod meg.

2015. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
tudnátok nekem olyan kocsit mondani ami 800 lóerő és olyan 900Nm? lehetőleg 200 000ft alatt legyen!
2015. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2.vagyok...

Márpedig 500Ftot fizettem, egy hónapja egy hamburgerért,ha sajtos lett volna plusz 50Ft. Campus előtt mentünk oda, friss is volt. Megbízható egy büfé :) és finom is

2015. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!