Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az Arena Plázában, a Pizza...

Az Arena Plázában, a Pizza Hut-ban kell asztalt foglalni, vagy oda bármikor betévedhetek csak úgy?

Figyelt kérdés

2015. máj. 8. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármikor betévedhetsz! Nem kell asztalt foglalni!

:)

2015. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is barmikor beulhetsz ... azert egy bevasarlokozpontban levo pizzazo nem olyan nagy kunszt, hogy sorszamot kellene tepned.


habar!? :)


Kulfoldon jartam mar ugy, hogy beflangaltam csak ugy egy egesz jopofa helyre (meg itthon hallottam rola, hogy vilagbajnok a fokhagyma fagyijuk) ... tok ures volt a hely ... indultam volna egy asztal fele, de elemugrott a szemelyzet ... nem ugy van am, hogy csak ugy bemegyek, idopontot kell kerni (mondtak) ... de hat ures a hely (vontam meg a vallam ertetlenul) ... odavezettek egy pulpitushoz, beirtak egy nagy konyvbe (es egy ora mulva vissza is mehettem - idopontra) :))) Rohejes, hogy a hely egy ora mulva is tok ures volt, egesz vegig ures volt (amig kajaltam) :) ... szoval vegul is, nem is olyan erthetetlen a kerdes.

2015. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!