Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Burger Kingbe is gluténmentes...

Burger Kingbe is gluténmentes a sültkrumpli-fagyi mint a Mcdonalds-ban?

Figyelt kérdés
Kiszeretném próbálni ott milyen!
2015. máj. 12. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Óóóó!

Szuper!!!!!!

2015. máj. 12. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont a múltkor kíváncsiságból elolvastam a táblákat, amiket kifüggesztenek, és ott írták, hogy egy olajban többfélét is sütnek. Tehát ha a krumplit olyan olajban sütik, amiben panírozottat is, akkor (bár kicsi az esélye, de ) rosszul lehetsz, ha a glutént allergia miatt kerülöd.
2015. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez az első google találat. Szóval glutén allergiás vagyok, úgy hogy leírom a mcdonalds-os élményeimet. Székesfehérváron, egyik mcdonalds-ban sem gluténmentes a sültkrumpli. Tovább mentem ezzel kapcsolatban, hogy miért nem. Többen is a facebook-os gluténmentes csoportban írták, hogy nem hogy ugyanabban az olajban csinálnak gluténes dolgokat és a krumplit is abban sütik ki, de volt olyan aki írta, hogy az ismerőse ott dolgozik és bár feltüntetik hogy a krumpli gluténmentes, de a krumplit belisztezik mielőtt kisütik, hogy ropogósabb legyen. Ezen a linken találtok több infót is. Hát ezért voltam mindig rosszul 2-3 órára rá a mekis krumpli után és nagyobbottak meg a nyakamon a nyirokmirigyek... Fasza


[link]

2023. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!