Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Eldorado Zalaegerszegen....

IKEmaster kérdése:

Eldorado Zalaegerszegen. Ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Érdekelne a hamburger receptjük, vagy legalább a szószé. Tényleg annyira titkos?
2015. máj. 16. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
23 éve lakom Egerszegen de még nem is hallottam a helyről..
2015. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, titkos-e, de hogy isteni a bácsi hamburgere, az tuti. 95-ben érettségiztem, már akkor is oda jártunk, most a lányomék esznek ott néha :)


Első, a Centrumnál, a régi Kincses fotó mellett levő rácsos ajtónál keresd, ha érdekel :)

2015. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, megkerestem! :) :)
2015. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Most vagyok 11.es 9.es koromba ismertem meg és nem hittem el hogy egerszegen is van ilyen finom hamburger.
2015. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Simán veri a Budapesten kapható burgereket. Árban főleg :D Max a Magic Burger és a W35 van ezen a szinten.
2015. nov. 27. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!