Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a székesfehérvári RETRO ÍZEK KONYHÁJA étteremmel?

Figyelt kérdés
Horváth István utca 6. Egy rossz hírű hely helyén nyílt ahogy hallottam.

2015. jún. 1. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem hallottam még róla,de nem valami bizalomgerjesztő számomra a neve :)
2015. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is érdekelne.
2015. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi már ettünk ott menüt. Olcsó és sokkal finomabb, mint más helyen az ebéd. Otthonos ízek vannak. Nem ez a gyorsan, hamar dobjunk össze nagy mennyiséget!! A kiszolgálás elég lassú, ez egy kicsit bosszantó, de ezen kívül nem volt rossz tapasztalatunk. Maga az étterem megújult, már nem szakadt függönyök és hasonlók vannak. Tisztaságot láttunk mindenhol.
2015. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem személy szerint a nagyon rossz hírű elődjével sem volt semmi bajom, DE ez a mostani Retro Ízek Konyhája nevezetű éteremmel nagyon meg vagyok elégedve. Többször rendeltünk házhoz meg ettünk ott is és korrekt. Finom és kiadós a hambijuk meg a pizzák is finomak na meg a desszertek hmmm. Az italok is jó árban vannak.

Csak ajánlani tudom!


/Egy vendég/

2015. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vincze1peter válasza:
Telefonszámot tudna valaki adni ?
2015. nov. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teljesen ugyanazok üzemeltetik, mint az elődjét! Én azt javaslom, ne egyél ott....
2016. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!