Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Gyulán van olyan pékség,...

Lésl kérdése:

Gyulán van olyan pékség, illetve étterem, ahol tej-tojás mentes pékárut lehet vásárolni, illetve mentes ételt lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 11:02
 1/6 anonim válasza:
0%
Mi ez a hul
2015. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Mi ez a hülyeség már megint? Az oké, hogy vannak, akik nem esznek húst, az ember azt hinné, hogy több hülyeséget nem találnak ki. Erre? Már tejet meg tojást sem fogyasztanak némelyek?
2015. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedvesnek nem mondható, értelmes választ adni NEM tudó hozzászóló! Összetett ételallergia áll a háttérben, de ha kérdezted volna, megírtam volna. Szerinted ki az a bolond, aki a fő vitaminforrástól szánt szándékkal megvonja magát? Megnézném hogy állna a szád, ha te járnál a mi cipőnkben! De még meg tudhatod, és azt is, milyen szörnyű érzés, amikor segítséget kérnél, de bunkó módon lefikáznak....
2015. jún. 25. 13:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Továbbra is várnám azon értelmes emberek válaszát, akik tudnának e kérdésben segítséget nyújtani! Értetlenek kíméljenek!!!
2015. jún. 25. 13:14
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom még nem voltam ott :D
2015. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pepe34 válasza:
Szerintem a természetgyógyász boltokban keresd. Remélem, hogy tudtam segíteni!
2015. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!