Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogy kell rendelni a Starbucks...

Hogy kell rendelni a Starbucks-ban?

Figyelt kérdés
Nem voltam még de fogok menni és elég sok mindent kérdeznek úgy tudom.Méretek,tej, ilyesmi.Én majd egy jegeskávét szeretnék inni.Mit fognak kérdezni a rendelésnél?

2015. aug. 7. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Méret, tej mindenképp. Ezen kívül nevet, születési helyet, anyja nevét. Jobb ha van nálad születési anyakönyvi kivonat, én emiatt ráb.sztam a múltkor. De ha elviszed a nagyit és ő 2 tanú és közjegyző jelenlétében eskü alatt vallja hogy az adataid helyesek akkor nem kell papír.

Lábméretet csak Capuccinóhoz, szurkolói kártyát meg csak akkor kérnek ha fradista vagy. De akkor vénaszkenner is lesz, meg hazugságvizsgálat.

2015. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon frappáns.Megér egy tapsot.Köszönöm a hasznos választ
2015. aug. 7. 17:20
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Jegeskave? Nem egyszeru! Mert hat ugye milyen jegbol legyen? Antarktiszi simajeg, gronlandi jeghegybol jeg, vagy csak siman az ereszen logo jegcsap? Gleccser jeget ne kerj, mert sercegni fog a homok a fogaid kozott.
2015. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Na igen, belekérdezhetnek jegeskávénál olyanba is hogy jég sűrűség, térfogatszázalék. Ezen is sokan elhasalnak.
2015. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne szórakozz már! Mit kérdeznének? Azt hogy mekkorát akarsz s hogy esetleg mivel szórják meg a tetejét.
2015. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó, szerintem nem komolyan kérdezte, ennyire nem lehet IQ harcos. :D
2015. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Azt fogják megkérdezni a rendelésnél, amit én is: Te eddig hogy maradtál életben? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Am a Titanic elsüllyedését okozó jéghegyből is kérhetsz bele szóval nyúlj a pénztárcádba. :D
2015. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Már várom, a "hogy kell fizetni a Tesco pénztárnál" és a "vajon mit kérdeznek a telefonba pizza rendelésnél" típusú kérdéseket.
2015. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
60%
A hármas válaszon azt hiszem napokig fogok röhögni :D
2015. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg mert szeretek előre tervezni és meg tudnám könnyíteni a kiszolgáló dolgát is ha nem ott kérdezősködnék meg nyökögnék.Nem voltam meg és tudom,hogy mindenféle szirup meg milyen tej stb kérdeznek.Gondoltam vannak itt segítőkész emberek és nem azért járnak ide,hogy maguknak bizonyítsák be,hogy mekkora poént tudnak írni(hahaha nem nevettem).Tehát mégegyszer:és gyors szerettem volna lenni a kávézóban és nem idióta aki azt sem tudja mi van.De tényleg nyilván én,hogy maradtam életben ennyi IQ-val.Ti,akik ócsárolni jöttök ide hogyan?
2015. aug. 7. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!