Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ismertek Budapest belvárosában...

Ismertek Budapest belvárosában olcsóbb cukrászdákat?

Figyelt kérdés
Jön egy ismerősöm külföldről és vele szeretnék elmenni egy cukrászdába a nagy városnézés közben. :) Nem voltam még igazából egyben sem, szóval ezért kérdezem. Hol vannak finom, a lehet akár magyar sütik, édességek?

2015. aug. 10. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, főleg ha külföldinek akarod megmutatni, ne az olcsóság legyen a szempont.

Nem kell a Zserbóba menni, mert az tényleg baromi drága, de pl. egy Szamos (az tényleg magyar), Vanilin vagy Maródi cukrászda férjen bele, mert ha nem ízlik neki a sütemény, akkor kidobott pénz az olcsó sütemény...

2015. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezen az oldalon mazsolazhatsz kedvedre.

2015. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Teljesen igazad van. Jó kis helyeket mondtál, szerintem az egyikkel meg is próbálkozunk. Köszi szépen! :)


#2: Köszi! Igazából én is néztem már ezt az oldalt, de nehéz volt kiigazodni a sok választék között. :)

2015. aug. 10. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Α várban a Ruszvurm cukrászda, nagyon szép és finomak a sütik és az árak is jók.

Szamos a belvárosban, Vörösmarty téren, Auguszta is jó nagyon.

Sugar shop a Podaminczky utca közelében.

2015. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. :)

(1. voltam)

2015. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. aug. 11. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!