Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hackthemenu.com? Ilyenek...

Hackthemenu.com? Ilyenek léteznek?

Figyelt kérdés
Van egy olyan weboldal, hogy hackthemenu.com. ha bemész egy gyorsétterembe tényleg kiszolgálnak ilyenekkel, vagy csak összeállítási ötlet? Esetleg csak Amerikában ismerik ezeket?

#McDonald's #hacker #menü #gyorsétterem #Burger King #Subway #titkos menü #hackthemenu #hackthemenu.com #secret menu
2015. aug. 28. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Ha elolvasnád a szöveget, oda van írva, hogy ezeknek nagyrésze a vevők által kreált étel/ital, amit megszokásból készítenek el, és ez meg is válaszolja a kérdést: a jelenség nem internacionális, csak bizonyos helyi éttermekben van szó erről.


De egyébként ennek egyébként sincs semmi értelme, mivel szinte bármit elkészítenek úgy, ahogy akarod. Értsd: ha bemész a mekibe, és te 3 sajtot meg paradicsomot akarsz a sajburgeredbe, akkor kapsz annyit. Annyiba is fog kerülni (de ezek a menük is, ingyen nincs semmi).

2015. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk ez nem teljesen igaz, mert én bigmacet szerettem volna szezámmag nélküli zsemlébe, mondtam hogy sajtburger féle teljesen megfelelne, de mondták, hogy úgy nem csinálhatnak..
2015. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!