Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit éreztetek, amikor megnyílt...

Mit éreztetek, amikor megnyílt az első magyarországi McDonalds 1988-ban? Mikor ettetek először Mekiben és mit gondoltatok a kajáról?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Először kb. 10-12 évesen ettem ott. Semmit nem gondoltam a kajáról
2015. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
TV híradóban láttuk, hogy megnyílt, így pár héttel később, amikor Pesten jártunk, kipróbáltuk. Arra emlékszem, hogy úgy hirdették, hogy 1 perc alatt mindenkit kiszolgálnak. Erre emlékszem (tényleg így is volt velünk), de arra már nem, hogy milyen volt a hamburger és a sült krumpli. Nyugati világ újdonsága, most már ilyen is van nálunk - kb. erre gondoltam :)
2015. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tetszett a dolog, ahogy Grósz elvtárs az ajándék Bmw után azt is bekajálta.:-)

Amíg egyik újságíró barátunk le nem fitymálta, hogy mekkora sz@r kaja, és hogy csak azért esznek az emberek ott, mert hogy a világ minden táján ugyanolyan.

Aztán valahogy már nem akartam kiprób.


Asszem krumlit ettem kiskamaszként. És poén volt ahogy az osztálytársam beült a CityGrillbe mekis zacskóval és kitessékelték :DD

2015. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Én Régiposta utcai mekiben voltam életemben először Magyarországon mekiben. Nagymamámmal voltam (ő ugyanis pesti). Emlékszem csodáltam, hogy tiszta nyugat. Meg csak a sajtburgert ismertem, a bigmacet, meg sültkrumplit. Azt se tudtam mit kell kérni.


Nem tudom mikor volt már, de emlékszem pl, hogy Váci utcában volt egy adidas bolt is. Oda pl sorban állással lehetett csak bejutni. Meg volt, hogy hányan lehettek egyszerre a boltban, ajtónál volt egy biztonsági őr, egy kijött mehetett be a következő.

Ez nekem nem volt annyira nagy szám szegedi vagyok 2-3 hetente jártunk át Szabadkára, sok adidas cuccom volt már a 80as években is.

2015. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megnyílt, akkor semmit, mert még anyukám pocakjában voltam :D

Amúgy meg mindig néztük a tévében, hogy húúú de jó. Aztán olyan 15 lehetettem, amikor vidékről Pesten voltunk és akkor együnk. Hatalmas csalódás volt azok a nyomi kis szendvicsek, közelében sincs annak, amit a tv-ben mutatnak.

2015. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Mikor Pestre költöztem, 18 voltam, éhes voltam, gondoltam ebédelek ott. Nálam is nagy csalódás volt, csoffadt, semmi ízű szendvicsek, még a krumpli is ízetlen volt.
2015. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%
beteg humortalan alakok....izéld meg a kérdésed...
2015. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!