Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pesten hol lehet finom szalont...

Pesten hol lehet finom szalontüdőt kapni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Persze. Éttermekben mennyei. De gyorskiszolgálásban is kapsz de én az éttermet választanám, ott az igazi.
2015. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre nem lehet értelmes választ adni, mert ami nekem finom, attól te "rosszul lehetsz" -és for5dítva.

Én speciel szeretem a XV. kerületben a Kolozsvári úti piacon, a Pléh Csárdában kaphatót. Ha arra járok, mindig eszek egy adagot.

De van róla egy remek kis film is, ami Vámos Miklós írásából készült:

https://www.youtube.com/watch?v=DYgWtL5m-V4


7 perc, érdemes megnézni. És akkor hoztam ide egy kis kultúrát is :-)


De remek szalontüdőt eszek időnként két, egymáshoz közeli helyen is: a X. kerületben a Gyömrői - Ráday G. kereszteződésben található falatozóban, és az onnan kb. 100 méterre, a buszvégállomásnál található kifőzdében. található

2015. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 20:59-es: a link szuper!
2015. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3.:

Örülök hogy tetszik! :-)

2015. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!