Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A KFC a la carte étteremnek...

A KFC a la carte étteremnek számít?

Figyelt kérdés
Hajós munkáknál 2 év éttermi (a la carte) tapasztalat szükséges. Emiatt mondjátok már meg nekem :) köszi puszi

#tapasztalat #a la carte hajósmunka
2016. jan. 5. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A KFC elég messze van az a la carte étteremtől.
2016. jan. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
A KFC gyorsetterem, ahol kb. egy betanitott majom is kepes felvenni a rendelest. Pincerkent ez semmilyen tapasztalatnak nem szamit
2016. jan. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít annak :) Gyorsétterem, ez a megnevezése, nem más. Oda még csak nem is kell szakács végzettség. Én is dolgoztam gyorsétteremben, pedig sose volt vendéglátós végzettségem, de az ottani tapasztalatot maximum egy kisebb balatoni büfében értékelik, de még ott sem akkor, ha főzni is akarsz, maximum ha pultozni mész.
2016. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!