Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van olyan Pizza King, ahol...

Van olyan Pizza King, ahol helyben lehet rendelni elvitelre 32 cm-es pizzát?

Figyelt kérdés
Nem vagyok budapesti, így kiszállításra nem tudok pizzát rendelni, viszont nagyon érdekelne a Pizza King egyik pizzája, amit haza szeretnék vinni. Ezért érdekelne, hogy elvitelre lehet e pizzát kérni tõlük valahol

2016. febr. 10. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Nem igazán értem a problémádat.

Attól, hogy nem vagy budapesti még tudsz rendelni. Rendeléskor nem azt kérdezik, hogy hol laksz, hanem hogy hova vigyék. Gondolom nem ezért az egy pizzáért utaznál ide, hanem valami céllal. Rendeld oda, ahova egyébként mész!

Itt vannak az üzletek:

[link]


Bármelyikben rendelhetsz úgy is, hogy megmondod, hogy odamész érte.

2016. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sokat vagyok Pest, de vidéki vagyok és gondoltam egyszer mikor fent vagyok, akkor viszek haza egyet, mert a lakhelyemre nem szállítanak ki.

Köszönöm a választ! :)

2016. febr. 11. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!