Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyibe kerül a McDonald's-ba...

Mennyibe kerül a McDonald's-ban a Dupla sajtos toast, a Tojásos mcmuffin és a Mcburi?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm, ha valaki tudja ezeket. :)

2016. febr. 14. 18:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
22%

[link]

Nézz utána.

2016. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, valóban itt kerestem először, de nincsenek árak.
2016. febr. 14. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Valaki volt olyan drága és lefotózta már agy másik ilyen kérdéshez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__vendeglatas-ett..

2016. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De jó, köszönöm neked!

És neki is. :)

2016. febr. 14. 20:21
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

"de nincsenek árak."

Ez tény - és egyben aljasság is.

Sem a meki, sem b.k. nem ír árakat a honlapján.

Egyedül a KFC. van annyira "tökös", hogy ezt megteszi.


De ettől függetlenül: miért érdekel ez téged?

Ha van a közeledben Meki, akkor bemész, látod az árat és vagy veszel vagy nem.

Ha nincs a közeledben, akkor esetleg az ártól függően utaznál esetleg egy órát ezekért?


Soha sem értettem ezeket a kérdéseket... :-(

2016. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Még sohasem vettem ilyeneket, ezért kíváncsi voltam, hogy mégis milyen áron adják őket.

Nem rendelkezem még önálló keresettel, így próbálom normálisan beosztani a kapott pénzt, és elkezdtem azon gondolkozni, hogy érdemes-e oda betérnem ezért, vagy sem. Csak ennyi az egész.

2016. febr. 14. 20:25
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

" és elkezdtem azon gondolkozni, hogy érdemes-e oda betérnem ezért, vagy sem. Csak ennyi az egész."

Oké, ezt értem, de a kérdés továbbra is áll: van hova "betérned" a közelben? Ha igen, akkor bemész és megnézed.

Nincs. Akkor képes lennél ezekért a műanyag kajákért utazni,

2016. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, van hova bemennem, de ha horror áron adták volna (amit előre nem tudhattam, ha nem árulja el senki), akkor nem teszek miatta felesleges kerülőt.

Ezekért a "műanyag kajákért" nem lennék képes km-eket megtenni. Szerintem egyébként nem bűn ilyeneket enni párszor az életben. Nem kell függőnek lenni miatta, ennyi a titka.

2016. febr. 14. 20:55
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

Értem.

Egyébként senki sem mondta ( én legalábbis biztos nem!), hogy bűn lenne néha ilyeneket enni. Egyszerűen szerintem nem érik meg az árukat. Azért a pénzért sokkal finomabb és egészségesebb ételeket is tudnál venni.

Azért nézd meg a honlapjukon a termékeik kalória/ tápanyag értékeit is!

De bevallom, én is eszek évente 1 - 2 alkalommal ott reggelit. De akkor a napi étkezésem további részét ahhoz igazítom.

Nem ekézni akartalak, csak nem értettem a kérdésed logikáját.

2016. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
11%
Ott van az ára a tenyereden!
2016. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!