Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szentesen a szin-es cukrászdáb...

Szentesen a szin-es cukrászdában, és a szent korona cukrászdában mennyibe kerülnek a torták?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szentesi, nincs a közelben, szóval tanácstalan vagyok, hol éri meg, hol a jobb. 10-12szeletes torta ára kéne!

Köszönöm :)



2016. aug. 5. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Finom mind a kettő, de nem igazán nevezhetőek olcsónak, egyik sem!

- A Szin-es cuki állítólag egy szolnoki vállalkozó ki tudja hanyadik üzlete.

- A Szent Korona pedig a híres Füsti-cukrász fiának (és nem a papának!) az üzlete.


- A papa elérhetősége:


[link]


- Nagyon finom, és nagyon olcsó, ha a "fehér ház" alatt, a csigalépcsőnél rendelsz, vásárolsz. Persze rendelés nélkül is kapsz egész tortát ott is, de lehet előre rendelni is. Hogy ennek ki a tulaja nem tudom, de nem is igazán foglalkozunk vele. Nagyon finom, és mivel nem egy flancos cukrászda, (=csak vásárolni lehet, beülni nem!) fele-annyiért tudunk vásárolni!

2016. aug. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor a Füsti cukrászdánál próbálkozzak? :)
2016. aug. 6. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Először a csigalépcső alattinak a termékeit, árait nézném meg, és persze meg is kóstolnám. És ha megfelel, akkor meg is rendelheted.
2016. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Uh a csiga lépcsősnél isteni finom és olcsó. Fiam ballagására 60 szeletes csoki torta van 16ezer ft <3
2016. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja!

És a csigalépcsős 9 - 12-ig van nyitva minden nap, kivéve hétfő. Akkor ki sem nyit.

2016. aug. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szent korona az förtelmes, egyszer elírták a rendelésem, nem volt torta mikor mentem. Meg volt hogy túrótortába...túró helyett HAB VOLT! Soha többet, kívül szép belül ótvar és az egész 0 pontos.
2016. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 S.Marcsy válasza:
Mi ha rendeltünk mindig jót és finomat kaptunk a Szent Koronában, szoval tudom ajánlani :) 6000Ft körül van pl a fehércsokis torta ami isteni finom :)
2016. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!