Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek lehetek konyhafőnök?

Szerintetek lehetek konyhafőnök?

Figyelt kérdés
Nyílik egy étterem, ketten leszünk szakácsok és lesz két konyhai kisegítő. Én vagyok az idősebb, a tapasztaltabb és az ügyesebb, a tulaj mindent velem beszél meg, én szerveztem meg az egész konyhai stábot és segítettem az étlap összeállításában. Szerintetek kérvényezhetem hogy a beosztásom ne csak szakács legyen hanem konyhafőnök, vagy ehhez túl kevesen vagyunk?

2016. okt. 27. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem akár még helikopter is lehetsz.
2016. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha érzed magadban a "craft"ot, finoman vázolhatod a főnöknek, hogy vannak további céljaid ezen a területen. Lehet hogy nem egyik napról a másikra fogsz konyhafőnökké válni, - bár nem tudom, mióta szakácskodsz - de mindenképp igyekezz, lehessen rád számítani! Újíts sokat, alkoss különlegességeket, fejleszd magad, ízek-formák terén.

Sok sikert! :)

2016. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szaszaa11 ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom egy 4 fős csapatban, ahol 2 szakács és 2 kisegítő van, teljesen felesleges hiearchiát kialakítani, csak konfliktust szülne, a kisegítők evidens, hogy úgymond lejjebb vannak a ranglétrán, a 2 szakács meg szépen dolgozzon össze, ne dirigáljon az egyik a másiknak, és ne gondolja egyik sem többnek magát mert ő a konyhafőnök. 4 fős csapatba nem kell vezető, a tulajon túl. Valószínűleg majd csak a tulaj fog dirigálni, amúgy ez kedvezőbb is mindenkinek. Ha meg magasabb fizetést vársz, felejtsd el, mert az is csak a feszültséget növeli.
2016. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!