Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol kapható a legfinomabb...

Hol kapható a legfinomabb Ország Tortája Budapesten?

Figyelt kérdés

A barátomat szeretném elvinni a szülinapján, ez a kedvence. A Sport cukrászdában már voltunk többször, szeretném valami új hellyel meglepni, ahol nagyon finom. Tudtok ilyeneket?

Főleg a belvárosi helyek érdekelnének. Köszönöm :)



2016. nov. 15. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hű belvárosiakat sajna nem tudok. A Sport szerintem egy nagyon lepukkant, elhanyagolt hely. Viszont a 18.kerben van a Zila, na az tényleg tuti. És az összes eddig OT megvan nekik, ha jól tudom állandóan.
2016. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első, a Sport tök jó hely. Ha nem tetszik, menj a New York kávéházba. ;)
2016. dec. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó nem azért mondtam. Csak kicsit tényleg fordíthatnának többet a felújításra.
2016. dec. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ignis Subdialis ***** válasza:
A legközelebbi szülinapra a Damniczkit tudom ajánlani a Hercegprímás utca 17. alatt, az ő tortájuk nyert 2014-ben (Somlói revolúció), ami az állandó kínálat része több saját fejlesztésű finomsággal, de más országtortákat is tartanak. A kávézójuk is hangulatos és díjnyertes fagylaltjuk is van. Mondjuk kisssssé drágák, pl. egy szelet somlói revolúció 700 Ft.
2017. febr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Szamos cukrászdákban. Szerintem ott a legjobb*-*
2017. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, csak most láttam, hogy mennyi érkezett :)


Furcsa véletlen, de azóta az összes említettet kipróbáltuk ;)

Mind a Zila, a Szamos és a Damniczki is nagyon jó volt (talán a legutóbbi volt a legfinomabb és - sajnos - a legdrágább is)

Ezenkívül voltunk a Bakáts térnél lévő Nándori cukrászdába - hát az még köszönőviszonyban sem volt az eredetivel :\

Meg az Istvánban a belvárosban , ott is finom volt :)

2017. ápr. 24. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!