Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha előadáson vagyok, és...

Ha előadáson vagyok, és rendelek egy pizzát, akkor kihozza oda a futár?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, neki tök mindegy, csak fizesd ki neki.
2016. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem a terembe gondolod?


Azért az kicsit erős lenne...

2016. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
XDDD Elképzeltem ahogy mindenki néma csöndben hallgatja az előadást, egyszercsak belép a futár és jó hangosan megkérdezi, h ki rendelte a pizzát? XD Prof biztos örül majd...
2016. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Etikett?
2016. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ki volt egy oszt társam aki suliba rendelt azt kivitték neki. Csak ne előadás közbe :D
2016. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk bármilyen előadáson lehet... de az előadás gondolom az egyetemi órára értendő.


Én a pizzás helyében az előadóba nem mennék be, szépen megvárnálak odakint.


Előadás közben meg csak nekem evidens, hogy nem zabálunk? (meg nem iszunk alkohol nem lőjjük be magunkat meg nem dugványozunk)


Mint az a pasas a 4-es metrón https://www.youtube.com/watch?v=sC3rw-k9anU


remélem nem ilyen ember szertnél lenni...

- ez nem értelmiségi viselkedés


ennyi erővel oda is szarhatnál az asztalra mindenki előtt

2016. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából van egy tanárunk akit nem zavar ha eszünk, persze nem kellene bejönnie a futárnak, hanem mondjuk rámcsörög, kilépek a teremből, félbehajtom a pizzát egy alufóliába, bedugom a táskámba, és szépen visszaosonok a terembe :D
2016. nov. 15. 17:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tanarral egyutt rendeltunk pizzat es meg kavet is fozott nekunk :D. Igaz, ez kisletszamu konzultacio volt :). Egyebkent szerintem nyugodtan lehet, ha a tanr engedi, de valaki nem szereti ha esznek az eloadasan.
2016. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha a tanárnak is hozatsz, nem fog megsértődni.
2016. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!