Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Trófea éttermek honlapján mit...

Lovasvadasz kérdése:

Trófea éttermek honlapján mit jelentenek a színek? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a trófea éttermek honlapján ( [link] ) mit jelent a zöld, illetve a barna szín? Miben mások az éttermek?


Továbbá melyiket ajánlanátok szombat estére a páromnak és nekem? Mindegyikbe korlátlan az ital (bor, sör, koktél, üdítő) fogyasztás is?


Esetleg él-e még az az ajánlatuk miszerint 14 év alatti gyermek féláron ehet?


Köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 17. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg két külön üzletlánc hálózat volt, nagyon hasonló névvel, és ezek egyesültek. A két szín azt jelzi, hogy melyik éttermek tartoztak eredetileg egy hálózatba. ( Én legalábbis így tudom.)

Eltérés nem nagyon van. legfeljebb a méretben és kínálat nagyságában.


Én az újbudait ajánlom. Voltam már mindbe, de ez jött be mind kényelem, mind megközelíthetőség, mind kínálat és minőség szempontjából. Évek óta rendszeresen ( legalább havi egyszer) járunk oda. Egy tanács: telefonos foglalásnál megkérdezik hogy van-e valamilyen alkalom. Nyugodtan mondjátok, hogy igen. ( Szülinap, névnap...) Nem ellenőrzik, viszont kaptok egy csokitortát, amit be is csomagolnak és hazavihetitek.


Bor, sör, pezsgő, üdítő ingyen van, korlátlanul, viszont az égetett szeszekért, koktélokért,energiaitalokért fizetni kell.

2016. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Valóban két külön hálózat volt, de a kínálat már szinte majdnem ugyanaz. A zuglóit nem ajánlom, mert szerintem nagyon zsúfolt. A 13. kerületi és az újbudai szép, tágas, nem érzed azt, hogy a másik asztaltársaság szájában ülsz. (Mondjuk, a 13-ban lévőnél nem könnyű parkolni.)


Ha szombat estére szeretnétek menni, akkor mindenképp foglaljatok asztalt, én már jártam úgy, hogy nem volt szabad.


Koktél nem korlátlan, azért külön fizetni kell. Korlátlan: bor, sör, üdítő, kávé.

A 14 alatti kedvezményről foglaláskor érdeklődj.

2016. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Ma felhívtam őket, azonban sajnos már nincs szabad asztaluk.

Melyiket ajánlanátok másodikként?


Ja és még a gyerekkedvezményt is megkérdeztem: Újbudán 150 cm alatt kedvezményes, viszont a belvárosban korhoz kötik.

2016. nov. 18. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy a hétvégi ebédhez/ vacsorához mindegyikben legalább két héttel előre kell asztalt foglalni.


A második nálam a Margit krt.-i, végszükségben a Király u.-i. A többi csalódás.

Erzsébet királynén és a Visegrádibban nagyon szűk a hely,

az óbudaiban kifejezetten rossz volt a kaja.

2016. nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!