Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kis konyhában, étkezőben ti...

Kis konyhában, étkezőben ti hogyan oldjátok meg a vendéglátást?

Figyelt kérdés

Mikor terítetek meg?

Hány fogásos étkezéseket készítetek elő?

Hol tároljátok az elkészített fogásokat,stb?


2016. nov. 25. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor albérletben laktam, nem volt étkező. Tálcán a tányér ölben megoldás volt. Mindent ugyanúgy megfőztem. Finom volt,a tálcás megoldás ellen senki sem emelt kifogást.
2016. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkalomtól függ, de ha több ember jön, mint amennyi a konyhában elfér, a nappaliban szoktunk megteríteni. Ekkor a konyhában marad hely a tárolásra
2016. nov. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A régi lakásunk volt ilyen. Ott ha vendégség volt hidegtálat, sajttálat ilyesmiket készítettem. A nappaliban volt egy asztal arra kipakoltam és kistányérra szedett mindenki.
2016. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor praktikus lehet az amolyan állófogadás szerű étkeztetés. Hidegtálak amiből mindenki szed és odaül/áll vele ahol tetszik. Meleg, kanál-kés-villa fogásoknál ez persze nem jó.
2016. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, biztos mi vagyunk tul parasztok, de nalunk az a szokas, hogy mindenki eszik otthon. Szerintem bunkosag ehesen vendegsegbe menni. Persze mas, ha kifejezetten etkezos program van, de arra meg nem hivunk annyi embert ugyse, a fene se tudna megfizetni, orulunk, ha nekunk jut meg honap vegen is enni. Egyebkent szetnyithatos ebedloasztalunk van, szoval barmikor at lehet varazsolni a duplajara. Ha ez sem.opcio valamiert, akkor a nappali. Vagy ballagast pl tartottunk mar a hatalmas nagy uresen allo garazsban is.
2016. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ballagast pl tartottunk mar a hatalmas nagy uresen allo garazsban is."

De nyugtass meg gyorsan, hogy csak táncolni kellett a hely, a sok bunkó nem állított oda éhesen?! :D

2016. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A konyhám akkora, hogy még én is csak lapjával férek el benne. Van egy jópofa összecsukható asztalom, azt szoktam a nappaliban felállítani, négy személy kényelmesen elfér körülötte. Általában csak egy fogásos ebéd, vacsora van ilyenkor, például gulyás leves, Jókai bableves, kocsonya, amit előre el tudok készíteni. Ha többen vagyunk, akkor hidegtálat készítek, és fotelban, kanapén, kistányér az ölben...
2016. nov. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!