Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyibe kerül? (Burger King,...

Mennyibe kerül? (Burger King, KFC)

Figyelt kérdés

A Burger King-be a csirkés szendvics.

A KFC-be pedig milyen árban vannak a szendvicsek, melyik a legolcsóbb és a legdrágább.


Mielőtt még jönnek az okoskodó felhasználók, igen könnyebb lenne bemenni egy étterembe és megnézni, de vidéken lakunk én is és a barátom is, jövőhéten megyünk Debrecenbe, és előre el szeretnénk tervezni, hol ebédeljünk. Előre is köszönöm a válaszokat. :) 15/L


2016. dec. 3. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Számítógép, böngésző, internet pipa

Jöhet a google gyakorlása, hajrá.

2016. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mondod? A folyamatot amit leírtál megcsináltam már többször is, de sajnos nem találtam semmit. Sehol nem írnak konkrét árakat. Ha pedig te nem tudsz írni konkrét, normális választ akkor mi a fenét keresel itt?
2016. dec. 3. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

[link]

khm... balfsz...khm

ja várj, ez gépelt szövegben nem olyan burkolt, mint élő nyelvhasználatban? Egye fene... Balfsz

2016. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lehet egy mai fiatal ennyire életképtelen?
2016. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez kínos. Na kérdező, erre mit lépsz? Bocsánatot kérsz szépen a kirohanásodért: "mi a fenét keresel itt"?
2016. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezt az oldalt én is láttam, és leírtam, hogy konkrét választ kérek, olyan embertől aki szokott a 2 helyre járni és PONTOSAN tudja mennyibe kerül.

Egyébként meg a kérdés a Burger King-es csirkés szendvics volt, amire nem kaptam választ. A KFC témában a kérdés az volt, hogy melyik a legolcsóbb és a legdrágább, nem oldalra voltam főképp kíváncsi, hanem ott gyakran megforduló vendég válaszára.


Ha nem tudtok normális, értelmes választ írni, és csak okoskodni tudtok akkor nem ez a megfelelő oldal erre. Bár sejthettem volna, hogy ezen az oldalon csak begyökeresedett emberek vannak jelen, de legalább megbizonyosodtam róla. :D

2016. dec. 3. 23:34
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Uramisten. Ez gaz, ami itt megy.


Kerdezo, a KFC-rol nincs velemenyem, a Burgerbe a csirkes szendvics 1000 Ft korul van:)


Ja, es maskor tanuld meg, nem kell gyakorirol kerdezni ha nem akarod magad felhuzni idiota embereken:D

2016. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz.:D Köszi :)
2016. dec. 3. 23:38
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Retardált vagy kérdező?

Nem tudsz olvasni, vagy mi a f#sz baj van?

2016. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem aki nem tud olvasni, és mondatot értelmezni az Te vagy, bármilyen troll is legyél😄
2016. dec. 4. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!