Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Bunkóság, ha nem adok jattot...

Bunkóság, ha nem adok jattot (400ft száll. díj mellett), ha csak 1-2 tételt rendelek?

Figyelt kérdés
Szoktam még 200ft-adni de nem mindig van apró..meg ha későn hozzák nem látom értelmét. :)

2017. jan. 10. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság. Én is jártam már úgy Hogy majdnem 1000 jattot adtam azt amikor kiszedtem a zacskóból rájöttem hogy a fél rendelés nincs benne. Max ha 1150 re jön ki és 1200 adsz ne kérj vissza. Én már csak megbízható cégeknek jattolok.
2017. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Miert KELL jattolni? Ez a dolga, a szallitasi dijbol gazdalkodjak ki a futar fizeteset.


Ezert szoktam ceghez rendelni, elore fizetve vagy kartyaval, fel se merul a jattolas kerdese.

2017. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

En is mindig elore fizetve rendelek. :)

Azert kerdeztem mert mindig ugyan onnan rendelunk. :)

2017. jan. 11. 00:14
 4/6 szaszaa11 ***** válasza:
70%
Nem kell jattolni, csak gondolj arra, hogy ha mindenki olyan smucig lenne, mint te, akkor a pizzafutár éhenhalna. Az esetek 70%ban a yattból él.
2017. jan. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
En meg abbol, hogy nem tuszkolok penzt mindenki kezebe, amikor a MUNKAJAT vegzi. En sem kapok jattot, hanem fizetest, ha a futarnak nem akar fizetni a munkaadoja, ne velem fizettesse ki. Epitse be a termek araba, kerjen szallitasi dijat, de jattolni a futarnak azert, mert elvegezte az a nem tul bonyolult feladatot, ami amugy a dolga...?
2017. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok smucig kedves szasza, ha elolvasnád rendesen a kérdést, látnád. egyszerűen vagy nincs apróm (mivel előre fizetek mindig), vagy nem akarok majdnem annyi száll.díj+jattot fizetni, mint pl egy saláta árának 50%-a. (1200+400+200jatt..magyarországon élünk..)
2017. jan. 13. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!