Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Most miért ilyen smucigok a...

Most miért ilyen smucigok a Mekiben?

Figyelt kérdés

Régen a kuponokhoz, ha jól rémlik, akkor a megfelelő méretű cola járt, azaz kis menühöz kicsi, közepes menühöz közepes, de a legújabb kuponoknál mindegyikhez csak kis cola jár (0,25-ös), holott az árkülönbség mostanra a nagy és a kicsi között eléggé minimális lett. (El is lehetne törölni a kicsi és a közepes árát, és a nagy áráért korlátlant lehetne adni.)

Na meg régen a Big Mac-es kupon esetén egy áráért kettő járt, most meg csak ca. másfél áráért jár kettő. Alig lehet már valóban spórolni valamit.



2017. febr. 3. 00:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Jó, akad még pár kupon, ami megéri, de egyre kevesebb az ilyen.
2017. febr. 3. 00:13
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Valoszinuleg rajottek hogy az emberek tul jol jartak vele... vagy ok nem jartak ELEG jol.
2017. febr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Lehet,hogy én vagyok a szar alak,de nálunk Győrben önkiszolgáló az üdítőgép,így ha nem elég a 2.5 deci,újratöltöm. Nem fogok szomjazni,ha már kidobtam átlag 2000 forintot..
2017. febr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Ez tényleg fura. De szerintem helyfüggő is. Például Békéscsabán (már bezárt) kicentizték és nem ihattál többet. Győrben meg ha üdítőt kértél, kaptál egy üres poharat amit az önkiszolgálónál tudtál feltölteni. Úgy fél óra alatt ájulásig ittam magam :D

Kutya se nézte ott, hogy ki hányszor töltöget.

2017. febr. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%

Tul jol jartak? :D kb 2db krumplit veszel meg 4-500ert. Mikor a duplat kapod, na akkor kerult meg csak fele annyiba az eloallitas, a szirupos kolarol meg ne is beszeljunk.

En 2szer veszem meg a poharat evente, megtisztitom es elrakom a kovi alkalomra, lef0s0m nem fizetek mindig.

2017. febr. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Ez jó, csak nem mindenhol van önkiszolgálós üdítő.
2017. febr. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
49%
Es mèg vizezik is amugy nalunk is önkiszolgálo
2017. febr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért valahogy mindig kiderül, hogy ilyen gyorséttermekbe nem az értelmesebb réteg jár :D
2017. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Győrben nem újratölthető az üdítő. Meg semelyik mekiben sem az. Hiába önkiszolgálós. Ilyen újratöltés csak a KFC-nél megengedett. Máshol meg... Az üdítőket meg persze, hogy vizezik amikor szörpből, sürítményből vannak. Gondolom nem akarnál tömény szörpöt inni, higítás nélkül. XD
2017. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
#9 De újra lehet tölteni. Csak nem biztos hogy megengedett :D
2017. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!