Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ismeritek a pestszentlőrinci...

Ignis Subdialis kérdése:

Ismeritek a pestszentlőrinci Zila cukrászdát (kávéházat)?

Figyelt kérdés
Jó a honlapjuk és úgy látom, hogy négyszer is nyertek az Ország Tortája versenyen. Tőlünk elég távol esnek, de épp egy jó cukrászdát keresek szülinapi torta rendelésre, ezért kérdeznélek Benneteket, hogy megéri-e tőlük vásárolni.

2017. febr. 12. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Oda mész és megkostolod a sütijüket hogy izlik e .én nekem izlett a tortájuk mikor legutobb ottvoltam ,az éttermük is jó.
2017. febr. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért kérdezek véleményeket, mert jó másfél óra nekem az odaút, ezért inkább biztosra mennék, ha megyek megrendelni.
2017. febr. 13. 11:19
 3/7 acelsziv ***** válasza:
63%
Nagyon finom sütijeik vannak. Nívós cukrászda ehhez mérten drágább is az átlagnál.
2017. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon finomak a tortáik, én sokszor veszek ott. Igaz elég drága, de minőségi.
2017. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Drága, és a kiszolgálás nekem futószalag hatast kelt. Sokan vannak, ezért azt az érzést kapom ott " egyél, és menj". Számomra nem vendéglátós!
2017. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Onnan rendeltuk az eskuvoi tortankat, pedig a varos masik vefeben lakunk :) Azt hiszem ez mindent elmond :)
2017. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem probléma, ha drága, ha megbízható, jó minőségű alapanyagok, kreatív ötletek és magas minőségű kivitelezés áll mögötte. Egyébként a belvárosi cukrászdákhoz képest ez egyáltalán nem drága, jó 2-300 forinttal olcsóbbak a szeletek az árlap alapján. Biztos tudnak valamit, ha egy ekkora létesítményt egy külvárosi területen nyereségesen üzemeltetnek, köszönöm a véleményeket, nagy lendületet nyertem belőlük, hogy meglátogassam. :)
2017. febr. 16. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!