Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az új King Steakhouse burgerbe...

Az új King Steakhouse burgerben a Burger Kingben a tükörtojás a valóságban nagyon kilátszik?

Figyelt kérdés
Ma este elmegyünk a Burger Kingbe és ki szeretném próbálni az új King Steakhouse burgert. Csak az a baj hogy van benne egy tükörtojás!!! És az Anyám szerint ÉN MÉG TOJÁSÉRZÉKENY VAGYOK!!!!! PEDIG MÁR 1 ÉVE NEM VAGYOK AZ!!!!!!! 4 éves koromban lettem az de már 1 éve kinőttem!!! De ő ezt nem fogja fel!!! Amikor az Apámnál vagyok ott mindig vagy tükörtojás, vagy tojásrántotta, vagy bundáskenyér a reggeli! És lám itt vagyok!!! Még viszketni se szoktam!!! SEMMIT!!!!! De az Anyám ezt nem fogja fel!!! Tehát ha meglátja majd hogy van benne 1 tükörtojás ezt a párbeszéd fog lezajlani köztünk: Anya: -Na nem!!! Azt NEM EHETED!!! Én: -De miért?! Anya: -Tudod jól hogy miért!!! Én: -De Anya annyitól nem lesz SEMMI BAJOM!!! És ha még ott tovább vitatkoznánk még EL IS JÖNNÉNK! Tehát szerintetek le foguk bukni?! ÉN NAGYON SZERETNÉM EZT AZ ÚJ BURGERT MEGKÓSTOLNI!!!!!!!!

2017. febr. 17. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Kérheted szerintem tükörtojás nélkül is.

Egyébként miért használsz ötvenezer írásjelet egy mondat után? 1 is bőven elég...

2017. febr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

A Steakhouseban még véletlenül sincs tükörtojás.

[link]


Nagyon unatkozol?

2017. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3/3 Időpont ma 11:09


Akkor ezt benéztem.

Bocsi!


( Mondjuk, a kérdés ettől még inkább a Humor kategóriába illene, de ez lényegtelen.)

:-)

2017. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Ha elmúltál 18 éves nem tehet az anyád semmit, elmentek vacsorázni, ha felszólít, hogy ne edd meg, te ennek nem teszel eleget.

A következő lépés ha ki akarná venni a kezedből oda hívod a biztonsági őrt és vagy te vagy anyád kap egy külön asztalt.

Ha még a rendőrséget is ki kell hívni a biztonsági őrnek, mert anyád tovább zaklat, akkor csak ő jár rosszul és te megeheted a vacsorát :)

2017. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!