Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen különleges ételek...

Milyen különleges ételek szoktak lenni a McDonald's-ban?

Figyelt kérdés
Egy marketinges beadandómhoz kellene tudnom, hogy milyen időszakos, különleges termékek bukkantak fel a mekikben eddig,jelenleg van e valamilyen különleges, ideiglenes termék, mik voltak eddig, mi az, ami igazán jó volt és kár, hogy már nincs. Nem kifejezetten járok McDonald's-ba, ezért egyáltalán nem vagyok képben ezzel, ami most kissé a hátrányomra vált. Emlékszem régebben hirdették, hogy állítsd össze saját hamburgeredet, és ha arra szavaznak a legtöbben, akkor x ideig kapható lesz az üzletekben, meg voltak amerikai hetek, ilyesmikre gondolok...:D előre is köszi

2017. márc. 17. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

pont ma néztem egy new yorki vlogger régebbi mekis filmjét, amiben a bejáratnál egy érintőpanelen lehet összeválogatni mit kérsz a szendóban.


Most pár napja ettem clubhouse marha szendót és kva jó volt.


Példul tök jó volt a TRIPLA sajtburger és kár hogy nincs már.


Vagy volt a mcflurry pöttyös guru ilyen fagyi szerűség volt, az is király volt.


Volt korábban a Angus marhahúsból készült szendvics az ilyen drága japán marhahús. KOBE marhából készül és ilyen márványosan erezett a húsa a zsír miatt, és elég jó az íze ezért.

2017. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja itt a video az lemaradt itt dobja össze a 12 dolláros hamburgerét.


[link]

2017. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Voltak goroghetek ia. En arra emlekszem.

Meg h elunt a sjtburger fresh a kinalatbol..parszazas volt

2017. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Sajnos nem vagyok marketinges és nem vagyok nagy Mekibe járó sem, azonban a párom közgazdász és éppen nem régen volt (2 éve diploma előtt) egy hasonló tanulmányi versenyen, csak ott Tesco,Spar stb volt a terítéken.


Na a Mekinél azt vettem észre, hogy :

- vannak szezonális termékeik - itt inkább arra kell gondolni, hogy időszakos termékek pl. pár hónapig kapható.

- vannak különböző cégekkel kötött szerződések, amikkel kooperálva létrehozzák a saját terméküket: főleg desszertek pl. Kit Kat fagyi, vagy Oreo vagy Nutellás muffin.

- most például megjelentek a Grand szendvicsek (facebook oldalról is tájékozódom) ott a kedvenc szendvicsek nagy méretben címszó alatt árulják azt, amit a fogyasztók leginkább kedvelnek.

- nemrég kezdték reklámozni új szendvicsüket a Crunchy + Crunchy hot sajtburgert: itt a mexikói vonalat népszerűsítették- újra megjelenő termék volt

- marketing szempontjából jól csinálják, mert minden alkalomhoz ajánlanak valami terméket: pl. legutóbb Valentin napra a nutellás muffit reklámozták- ami még mindig egyfajta különlegesség, hiszen új, csak nagyon jól reklámozzák

- akkor lehet, hogy régi sláger, de a Happy Meal is alkalmazkodik az aktuális trendekhez (játékok)

- Happy Mealhez kapcsolódva volt Family Fun csomagjuk: "Bármely 2 McMenü vagy McMenü Plusz és 1 Happy Meal menü együttes vásárlása esetén ajándékba kaptok egy csomag kártyát, ami puzzle és memóriajáték egyben" tehát élnek az árukapcoslással

-vagy desszert vonal megint csak: málnás-krémtúrós pite kakaós tésztával januárban (a hideg napokra ajánlották forró élményként)

-vagy karácsonyra pl. a papírpoharak külső megjelenését is módosították


kb. ezek, de nézz utána, hátha valahol le van írva, vagy keress Mekis embert, akivel le tudnál ülni beszélgetni, esetleg egy interjút csinálni. Hidd el a szorgalmat értékelik.

-

-

2017. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!