Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik a legjobb Wasabi...

Melyik a legjobb Wasabi Running Sushi&Wok étterem Budapesten?

Figyelt kérdés

A Budán, a Pesten, a MOM Park-ban található, vagy esetleg a Wasabi Extra?


Egy hosszú és lemondásokkal teli szálkásítás végének a megkoronázása történne egy all you can eat-ezéssel, hogy lelkileg és fizikailag is feltöltődhessek, így ezt a helyet választottuk egy kedves ismerősömmel, de a legjobb éttermükbe szeretnénk menni.


Köszönöm előre is!


2017. ápr. 2. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Hát bocsi, hogy ilyen negatív választ adok, de szerintem mindegyik szörnyű! Mostmár... régebben még egészen okés volt. Ma már csak zsírban és cukorban tocsogó borzalom, ezt főleg akkor érzed majd, mikor két falat után rosszul vagy és képtelenség akár az allyoucaneat árának akár a felét "leenned". Emiatt nem éri meg egyáltalán.

Én már voltam mindhárom üzletükben és amúgy az étel színvonala ugyanolyan, tehát ha ragaszkodsz a wasabi rosszulét-élményhez, mindegy melyikbe mész.

Amúgy végülis az ételek finomak, és szép maga a berendezés, de tényleg, ár-érték arányban egy nulla. Vannak sokkal jobb japán éttermek, ahol tényleg annyit fizetsz csak, amennyit megeszel.

2017. ápr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sushit ne all you can eat étteremben egyél. De ami nagyon jó sushizó az a buddhabar originál. Eredeti húzott szeműek csinálják és nagyon finom 😊 Egyébként az all you van eat éttermek közül a legjobb szerintem a Trófea grill (egyébként ott is van valamikor sushi, de nem az a specialításuk) és a MOM ban meg szerintem nagyon drága a wasabi étterem a budha original még finomabb is és olcsóbb is valamennyivel
2017. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is sokat romlott a wasabi minősége, de én így is szeretem.


Egy ismerősünk szakácsként dolgozik az egyik éttermükben, ő mondta, hogy a legjobb jelenleg a Szépvölgyi (ő nem abban dolgozik.

2017. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!