Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a kedvenc kajáldátok...

Mi a kedvenc kajáldátok Budapesten? Ne kíméljetek.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy imádom a gyomrom. És igyekszem bejárni minél több helyet, amit ajánlanak ismerősök. Jelenleg a rapaz a kedvenc helyem, de szívesen hallgatlak titeket is.

Akármilyen nemzet konyhája jöhet, persze még a megfizethető kategóriában.



2017. ápr. 7. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
A Déliben a gyrosos.
2017. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Most már nem mondhatom el magamról, de - néhány évvel ezelőtt éveken át jártam a mester-utcai pizzázót, a Fabitot. Egész jó volt, még a barátnőmmel mentem oda. Mostanában nem járok kajáldába, mert egyszer rendeltem egy pizzát, az erkélyre kimentem, mert már régóta nem hozta ki és pont megláttam a pizzást, amint beleköp, akkor nekem ettől elment a kedvem. Nem tudom, ki hogy van vele.
2017. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Budai Gesztenyés , Tüköri étterem....
2017. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Borkonyha.
2017. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Montenegrói étterem a Blahánál, nagyon jó kajákat csinàlnak.
2017. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
+1 borkonyha
2017. ápr. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bors gasztrobár.
2017. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én az ázsiai ételekért vagyok oda. V. kerületben akadémiánál van egy thai étterem, szép, nyugis, finom, de a kiszolgálással volt némi probléma, mert a pincér lány alig tudott magyarul. a wasabiban nagyon finomak az ételek, de számomra drága. a sárkány center mellett van egy kínai étterem, ott olcsóbb a kaja és az sem a tipikus minden sarkon elő furdolú kínais, bár azok közt is akad 1-2 jó :P

a török kajáldák is jók, eker étteremben a kedvencem a joghurtos padlizsán saláta.

2017. ápr. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a Bors, hasonló picit a Rapazhoz, de különlegesebbek a bagettek, a levesek. Szerintem a legjobb olcsós street food hely Pesten :D
2017. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A XXII. Kerületben A Campona-ban van egyhelyen több étterem is: Meki, Thai étterem , Görög étterem , Kínai étterem... Attól függ milyen ételeket szeretsz.
2017. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!