Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudtok Budapesten jó beülős...

Tudtok Budapesten jó beülős helyet 17 éveseknek?

Figyelt kérdés
Egy külföldi ismerősöm 17 éves lánya jövő héten Budapestre osztálykirándul, és megkérdezte, tudok e vmi felkapott helyett, vmi jó kis kávézót vagy ilyesmit. Nem túl régóta lakok Budapesten, és nem is járok nagyon el, meg nem is ez a korosztály vagyok, van esetleg vmi, ami hirtelen eszetekbe jut, hogy mindenképp oda menjenek? (mivel turistáskodnak, gondolom, a belváros a célpont)
2017. ápr. 19. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
deák tér, király utca környéke, gozsdu udvar
2017. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a kolléga jót mondott. a gozsdu udvart én is ajánlom, hangulatos, vannak retrós játékok, művész és antik árusok, meghitt kis kocsmák, és az egész környék tele van látványos épületekkel és menő romkocsmákkal!
2017. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. ápr. 20. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 éves vagyok,a barátaimmal általában ezekre a helyekre megyünk:


Míves 2.0:

[link]


Zoo Café (itt lehet kígyót, agámát, nyuszit stb. simogatni)

[link]


Cat Café (itt meg macskákat)

[link]


Sirius Teaház

[link]


Ahogy Chocolate and Lemonade Bar

[link]


Sugar Shop:

[link]


Ezek mind szuper helyek, és sok a fiatal :)

2017. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!