Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Győrben vagy környékén tudtok...

Győrben vagy környékén tudtok olyan éttermet ahol lehet sushit kapni a Lui's cooking-on kívül?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2017. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És itt van "normális" sushi is vagy csak zöldséges vega cuccok?

Úgy értem lazacos,tonhalas stb?

2017. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát mivel, vega és vegán étterem, így gondolom, hogy csak zöldséges, húsmentes sushijaik vannak.


Szerintem a Liu's cooking-os sushik, jók, ahhoz képest, hogy Győrben sajnos ezen kívül, sehol másutt nem lehet sushit kapni.

Édesanyámmal imádjuk a sushit, így mi ketten mindig a Liu's-nál zabáljuk magunkat tele velük. :)


A Lidl-ben lehet kapni, műanyag dobozban csomagolt sushit. Adnak hozzá szójaszószt, gyömbért és wasabit is. De az nem olyan igazi, érezni lehet rajta, hogy bolti. Többféle van ott.


Néha a Sparban is szokott lenni, csomagolt sushi, de az is bolti.


Szerintem itt Győrben a Liu's sushija a legjobb. :)

2017. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!