Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ismertek valami jó éttermet...

Ismertek valami jó éttermet Budapesten, ami vasárnap is nyitva van?

Figyelt kérdés
Egy igényesebb lánnyal mennék randira, de az időpont csak vasárnap lehetséges. Az eredeti terv a le petit bistrot lett volna, de az sajna vasárnap nincs nyitva. Ismertek valami kultúrált és romantukus helyet, ami vasárnap is nyitva van? Jövő hét vasárnapról lenne szó. Amit még kinéztem az a raqpart, ami este elég szép lehet, bár minőségben azért távol áll az eredeti céltól.

2017. jún. 18. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Az éttermek vasárnap mind nyitva vannak, legfeljebb a kis büfék nem.
2017. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pampas, Bestia, Jamie's Italian.
2017. jún. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vintage Garden, igaz, kicsit pénztárcába nyúlós, de nagyon romantikus :)
2017. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Jó kis gerilla-marketing! :-)
2017. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... 2-es, a te ajánlásaid azért elég borsos áron vannak. Nagyon elegáns helyek, de nekem pénzben is bőven túlzás, és maga a hely is túl gicses. De azért köszi. 3-mas. A te ajánlásod tetszik eddig a legjobban. Nem is olyan drága, de a hely és a menü nagyon szimpatikus. 4-es: Nem teljesen értem mit értesz ez alatt. Szerintem nekik semmi közük ezekhez az éttermekhez, nem marketingből írták ezeket, hanem mert segíteni akartak. Mindenkinek ment a hasznos válasz gomb. Köszi a tippeket.
2017. jún. 18. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Bestia meg a Jamie's sima turistalehuzodák, túlárazott középszer. Az általad keresett árban szerintem az M. étterem a Kertész Király sarkán most az egyik legjobb választás. A Vintage Gargennek csak témája van, a kaja elég unalmas. Kicsit több pénzből a Fricska is melegen ajánlott.
2017. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!