Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Minőségi street food vagy...

Minőségi street food vagy bisztró Csepelen?

Figyelt kérdés

Van Csepelen olyan kajálda ami nem fine dining de nem is büdös gyros, patkányburger vagy mirelit levelestészta?


Az eddigi legközelebbi a plázában a hamburgeres - csak hát hamburgerük még egyszer sem volt amikor kértem...


2017. jún. 18. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csepelen?


Nincs itt semmi.

2017. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Póni Caffe?
2017. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem Csepel, de amikor arra megyek bicajjal, útközben a Duna parton nagyon jó kajáldák vannak, a nevüket sajna nem jegyeztem meg.
2017. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz majd csekkolom ezeket. A Duna parton merre vannak ezek a bódék?


Egyébként itt a kommentek ugyanezzel foglalkoznak:

[link]

2017. jún. 21. 00:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom elmagyarázni, merre vannak :) Valahol bicaj út is megy. Hétvégén szerintem megint megyek arra, majd jobban figyelek. Az egyik helyről nagyon finom illatok jöttek ki egyébként, azt le is tesztelem.
2017. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fejlemény! A Görgey térnél a Burger Sziget kiállta az első próbát! Normális, igényes kézműves hamburger. Vissza fogok járni!
2017. szept. 18. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!