Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesti etterem, ahol...

Budapesti etterem, ahol zacskoban viheted el a maradekot?

Figyelt kérdés
Egy videot laztam vagy az indexen vagy valahol, hogy egy bacsi kis ettermerol van szo, ahok kiados es olcso, finom kajakat kapunk, es amit nem eszel meg, az megy a nagy nejlon zacsiba. Calaki ismeri a helyet, cimet? Koszonom :)
2017. júl. 5. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Pléh csárda
2017. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Kevés helyen csomagolnak nejlon zacsiba, de a legtöbb helyen a maradékot - ha kéred - akkor vagy műanyag tárolódobozba, vagy papírtányéron alufóliával letakarva elviheted. Csak szólni kell.
2017. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi, tudom. De a hely sajatossaga, hogy a tulaj percenkent kerdezi h jol laktal e es ha nem, akkor meg hoz valamit, es olcso, es a leves kivetelevel mindent egybe ontenek zacsiba. :)
2017. júl. 5. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy eljutott hozzád az első válasz? Az a hely neve, nem vicceltem.
2017. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Pléh Csárda.


[link]

2017. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen igen eljutott, csak utána én alig jutottam az internethez Így váratott a válaszom magára :)



Igen a Pléh csáerdára gondoltam. Nagy köszönöm a válaszotokat! :)

2017. júl. 16. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos Bábel Pista piac széli kifőzdéje a legnagyobb jóindulattal se nevezhető étteremnek!
2017. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!