Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Békéscsabán milyen jó helyek...

Békéscsabán milyen jó helyek vannak, ahol viszonylag jó áron lehet nagyobb méretű fagyit kapni?

Figyelt kérdés

nem muszáj nagy méretűnek lenni, csak szimplán annyi hogy ne egy kis apró valami legyen azért az árért


nem vagyok békéscsabai, szóval ha kicsit részletesebben elmondjátok merre van, megköszönöm :)



2017. júl. 13. 21:24
 1/8 anonim válasza:
100%
Én személy szerint nagyon szeretek az Adria fagyizóba járni. Nagy adagok viszonylag jó áron. Máshol emnyi pénzért ennek a felét sem kapod. Ez Jókai Színházzal szemben található a belvárosban. Remélem tudtam segíteni!
2017. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Énis az Adriát ajánlom. Sokan lehordják, hogy semmi íze meg tele van méreggel meg hasonlók... Szerintem ez teljesen hülyeség. Nekem nagyon ízlik a fagyijuk. A sétáló elején található ez a fagyizó, egy €1-os bolt mellett, Jókai színházzal szembe. Vagy ha úgy egyszerűbb, akkor a mcdonald's-al szembe van (ami már bezárt), ami meg a Fiume hotel mellett van. Így tuti megtalálod. :)
2017. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
55%
Teny hogy nagy adagot adnak az Adriaba, de eleg viz izu ott a fagyi. A tulaj pedig egy alban csavo. Es annyit csinal hogy vizzel felhigitja a fagylalt port amit a boltokba meg lehet enni. De azt alairom hogy nagyadagot adnak de SZERINTEM sehol nincs ahhoz az izhez amit pl.mellette a cafe frei fagyizojaba kapsz, vagy barhol mashol. Ez az en velemenyem.
2017. júl. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
70%
*meg lehet venni (elirtam)
2017. júl. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap is ettem az Adriában. Meglepően finom a csokijuk.
2017. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
70%
Hagyjátok már az Adriát, ott tudod mit kapsz? Egy nagy gombóc fagyott vizet. Ha normális ízű fagyit akarsz enni, akkor a Ricsi fagyizót ajánlom, a Belvárosi Óvoda mellett található.
2017. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Nézdmeg a békéscsabai mentőszolgálatot s ha nincs akkor a korházat kell hívni.
2017. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
40%
Utolsó hatalmas memelord vagy
2018. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!