Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » 18 éven alul lehet kávézóba...

18 éven alul lehet kávézóba menni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és itthon szoktam kávét inni, viszont azt mondták kávézóban friss kávéból csinálják, ezért egészségesebb is.

Valamint még nem voltam kávézóban és kíváncsi vagyok a hangulatára.

Nem járnék rendszeresen.

Szóval a kérdés az, hogy számít-e valamit az hogy még nem vagyok 18 éves?


2017. júl. 20. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

18 éven aluli szeszesitalt nem ihat. A kávé nem szeszesitalt, így az semmilyen törvénybe nem ütközik.

Én mondjuk a 15 éves felszolgáló pályafutásom alatt még nem találkoztam 14 évessel, aki kávézni jött volna.

2017. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, de folosleges 2x annyit fizetni azert amit otthon is megtudsz csinalni. Szinte alig egeszsegesebb friss kv, de ha ennyire fontos akkor ne igyál, na az sokkal egeszsegesebb
2017. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a friss kávé ízre nagyon más, akár itthon készíted, akár egy jó kávézóban iszod. Persze sokféle van, de a lényeg 14 évesen nyugodtan mehetsz, csak ne igyál naponta 4-5 csészével.
2017. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Lehet menni! Az nem tiltott hely! Ha az lenne, ki lenne írva az ajtóra, nem? Sokminden más is kapható a kávén kívül, amit kisgyerekek is fogyaszthatnak. Ennek az egészségebb dumának viszont semmi értelme, mi az, hogy friss kávé? Mihez képest? Akkor milyen, ami nem friss? És mért lenne az egyik kávé egészségesebb a másiknál?
2017. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem friss, az nem olyan ízű, rossz esetben savanyú. Tudom, mert először bolti őröltekből főztem itthon, de már frissen pörköltet veszek és magam darálom, nagyon nem mindegy.
2017. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bemehetsz nyugodtan, nem számít, hogy még nem vagy 18. 😄
2017. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bemehetsz nyugodtan inni egy finom csésze kávét,csak a gond az,hogy drágább,de szerintem finomabb.

Egészséges,nem egészséges?

Itt már mi az egészséges,most komolyan? Vegyszer hátán,vegyszerek,tartósítószerek hátán tartósítók.

2017. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!