Tomi22a kérdése:

Mi az a sous-vide?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
2017. júl. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

[link]


10mp volt beírni a googleba.

2017. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Mi a Google? Mi a Wikipedia? Mi a Youtube?
2017. júl. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezen az alapon mi a gyakori kérdések?! Xx
2017. júl. 28. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Tudod, kérdező, van egy szakács ismerősöm, aki egyszer azt írta egy emailben, hogy sous-vide módszerrel teszi el az ételeket.

Hát, bizony én sem tudtam!

Mit csináltam? Beírtam a Google keresőjébe és kb. 2 mp múlva máris tudtam.


Tudod, miért baj, hogy Te ide írtad és nem a keresőbe?


Mert ha így teszel, MÁSOKTÓL VÁROD A MEGOLDÁST, másoktól függsz - az életedben is, mindig. Ez egy mentalitás lesz, ami észrevétlenül beleivódik a napjaidba.

Tessék megtanulni MAGAD megkeresni a megoldásokat.


Látszólag nem ide illik, de takarítóként megdöbbentett, amikor mostuk a kukákat egy társasházban, ezért a szokott helyükön nem találták a lakók a kukát. Az értelmesebbje letette a kukák helyére, nejlonzacskóban. Jön egy fiatal pár, nem találja a kukát, LÁTJA, HOGY OTT MOSSUK, LÁTJA, hogy a helyén ott van már több zacskó is, erre KÉTSÉGBEESVE, tanácstalanul állva megkérdezik, a szeméttel a kezükbe, hogy AKKOR MOST MIT CSINÁLJUNK a szeméttel??? (mit, hát tedd le a többi közé!)


Ha hiszitek, ha nem, hosszas fejtörést okozott, miért nem tudtak egy ilyen egyszerű élethelyzetet önmaguktól megoldani? És arra a szomorú tényre jutottam, hogy annyira ki vannak szolgálva az emberek, annyira minden készen kerül eléjük, hogy a legegyszerűbb dolgokat sem tudják megoldani, nem képesek feltalálni magukat.


Bocs, kérdező, hogy ilyen bő lére eresztettem, de nem akarom, hogy Te is ilyen "szerencsétlen" légy :-)

2017. júl. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!