Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az ilyen falusi panziókban,...

Az ilyen falusi panziókban, ahol 3-4 kiadó szoba van, miket adnak általában reggelire?

Figyelt kérdés

ha lehet választani, hogy kérünk reggelit, akkor kb. mire lehet számítani? tehát ilyen főtételszerűség, vagy inkább pékáru felvágottakkal, müzli stb.? gondolom 7-8 embernek nem svéd asztal van.

Ilyen kisebb panzióban még nem voltam és nem tudom, mennyire lenne változatos.



2017. júl. 30. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
A kisebb helyeken megkérdik, hogy kiflit, zsömlét, felvágottat, stb. vagy éppen kakaós csigát, vagy mit kérsz, és reggelente elszaladnak a sarki boltba, megveszik neked, helyetted. De gondolom, ez nem szokott benne lenni a szoba árába, tehát csak szivességből teszik, a bolti számlát bevasalják rajtad.
2017. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Van konyhája a panziónak? Én olyanban voltam már, ahol alul étterem működik, fent az emelet pedig 8 kisebb szoba, és egy szolárium/szauna volt. Ott volt reggelizős étlap, lehetett választani hideg felvágottas tálat, 4-5 féle omlettet, tükörtojást, virslit. Hétvégén pedig svédasztalos reggeli volt, kb. ugyanezekkel, plusz még helyben sütött mini péksütik, magvas zsemlék, kiflik voltak a kínálatban.
2017. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez mindenhol más. Fel kell hívni a kiszemelt panziót.
2017. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
sült vér, hagymás tojásos agyvelő stb
2017. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

1-es vagyok! A szomszédomban van egy régi tipusú 5-6 szobás ház, a tulajéknak elegendő 1 szoba, a többit szokták kiadni. Csináltak a vendégek részére külön konyhát, fürdőszobát, mosógépet, stb. stb. Ott minden vendég azt süt-főz magának amit akar. De ha megkérik őket, szívesen megvásárolják nekik a reggelihez valót... ezért írtam, amit írtam.

Úgy gondolom, mindenhol más a szokás, ha magánházról van szó, és nem szállodáról. Ezért igazán felesleges lepontozni a másikat, csak mert őneki máshol más volt a tapasztalata!!!

2017. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! /értelmetlen ez a pontozás/ #4. kivételével mindenkinek ment a zöld kéz
2017. júl. 30. 12:02
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Na és a 4. az miért kivétel nálad????

Nem hallottál még olyat , csak műzlit meg hasonlót???

2017. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, de hallottam olyant, de ha kicsit jobban tudnád, nyáron 30°C-s hőségben nem vágnak állatot, hanem télen...

illetve gondolom, hogy olyan általános ételeket szolgálnak fel, amit az emberek többsége szeret, nem pedig a felsoroltakhoz hasonlót, aminek a látványát se bírják sokan... tehát szerintem értelmetlen a 4. válasz, ezért nem pontoztam, de le se

2017. júl. 30. 12:19
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk, ahová én járok rendszeresen, ott azt is megkapom, előre megbeszélve, amit a négyes ír. Ott, megbeszélés tárgyát képezi, mi is lesz a reggeli. Nagy kedvencem a sült vér és a közeli kis vágóhídról, be is szerzik. Vagy is, ami nem valami nagyon különlegesség, azt beszerzik.

Mivel számítanak rám később is. Mivel nekik ez a bevétel, ha nem járnak a vendégek kedvébe, egy idő után bezárhatnak.

2017. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

Le kell hogy álljak veled vitatkozni , mert nyáron pont úgy vágnak állatot mint télen.

Nyáron honnan veszik a hús árút szerinted???

2017. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!