Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Én hülye voltam, ő meg lehúzós?

Én hülye voltam, ő meg lehúzós?

Figyelt kérdés
Rendeltem 2 gyrostálat meg egy fél literes kólát. Ki lett számolva h mennyit fizetek, kis borravalót is adok. Hozta a futár, mondtam neki, hogy kereket kérek vissza. Aztán amikor leraktam az asztalra, akkor látom, hogy csak egy kisdobozos kólát küldtek, nem fél litereset. Viszont cserébe, nem számoltak érte semmit, tehát csak a 2 gyros volt a blokkon. Igen ám, csakhogy a futár erről egy szót sem ejtett, így én kifizettem a fél liter kólát és még borravalót is...kb 500 forintot adtam neki így a zsebbe. Szerintetek fair volt ez így tőle, hogy nem mondott semmit? Az étteremtől rendes volt, hogy fél literes híján adtak egy kicsit ingyen, de a futár....
2017. aug. 1. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha.
2017. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltál hülye, csak figyelmetlen. Most tanultál belőle, legközelebb nem lesz ilyen. Mással is előfordul.
2017. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Te voltal hulye nemhiszem h a futár lehúzott foleg mert te mondtad neki
2017. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért 500 forint borravalót nem szokás adni szerintem egy futárnak, mindig szoktunk keveset, de nem ennyit. Ha korrekt lett volna, akkor igen is mondja, hogy ne haragudj ne volt az amit rendeltél, helyette itt van ez grátisz. De nem szólt egyetlen szót se.
2017. aug. 1. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
A futár nem tudja, mit rendeltél, hanem csak azt, hogy ezt kell neked kiszállítania.
2017. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
A te bajod... legközelebb figyelsz.
2017. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
A futár nem feltétlenül tudta. Mi amúgy simán szoktunk adni 500-at borravalóra, bár nem írtad mennyi volt az összeg.
2017. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer én is jártam így, kb 1000 Ft-ért rendeltem desszerteket is, ami már a nyugtan nem volt rajta de a futár szo nélkül elment 1300 Ft borravaloval. Mivel zacskóban volt a kaja nem tűnt fel rögtön, felhívtam erre közölték, hogy ilyenkor már nincs süti, majd visszaküldik a futárt... fel óra múlva jött és forintra pontosan hozzamvagta a pénzt... én azt elhiszem, hogy nem látja mi volt az eredeti rendelésem de azért visszakerdezhetett volna, hogy biztos ennyit akarok adni? Nekem nem lenne pofam elfogadni végül 2000 Ft-os rendelésre elfogadni 1000+ pénzt....
2017. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyszer összekeverte a futár a kajákat. Más rendelését kaptuk meg. Azóta erre hivatkozva mindig megnézzük, hogy miért fizessünk.
2017. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem direkt vágott át, olyan különböző borravalókat adnak, hogy szerintem fel sem tűnik neki ha extrém sok, máskor nézd meg a blokkot előre, kicsit figyelmetlen voltál, de nem vertek át.
2017. aug. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!