Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne ezt kérni?

Figyelt kérdés
Szeretném a Páromat meglepni a hétvégén egy ebéddel az egyik étteremben. Arra gondoltam, hogy nem csak asztalt foglalnék, hanem leadnám előre mindkettőnk rendelését. Persze ez is meglepetés lenne. Így mikor odaérnénk, akkor már nem kellene várakozni, hanem egyből ki is hoznák. Szerintetek lehet ilyet kérni? Vagy jó ötletnek tartjátok? Ő biztosan örülne a meglepetésnek és az ízlését is jól ismerem, csak nem tudom hogy szokás-e ilyet kérni vagy érdekesen néznének rám az étteremben.

2017. aug. 4. 16:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy akár egy 2 személyes tálat csináltatnék, de helyben fogyasztásra.
2017. aug. 4. 16:06
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem csinálnak ilyet, hiszen az ételek nagyrésze frissen készül plusz semmi garancia arra, hogy még is jelensz a helyen.

Miért nem rendelhet maganak szerencsétlen ami akkor eppen jol esik neki az étteremben?

2017. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem szerencsétlen szerintem ;) Ennyi erővel a rendelésre sincs garancia, mert azt se biztos, hogy átveszem. Egyébként többek között az az egyik szempont, hogy időben még hamarabb legyünk, mert előtte is és utána is van programunk. Plusz a meglepetés, hogy már várja az egyik kedvenc étele.
2017. aug. 4. 16:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Mármint a rendelés alatt a telefonos rendelést értettem az előző hozzászólásomban.
2017. aug. 4. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Az első hülyeséget írt.

Van ilyen, nyugodtan lehet így kérni. Frissen sülteket is. Előkészítik addigra és csak sütni kell.

Mi már sokszor mentünk így enni, hogy előre megrendeltük. Főleg munka kapcsán, ha vendégeket viszek enni.

2017. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Marhaság szerintem.

Elviszed étterembe, de azt eszi, amit Te kitaláltál 1 héttel korábban? Nagy élmény.

2017. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Én nem örülnék neki, mert szeretem magam eldönteni, hogy mit eszek, ne más találja ki.


A meghívás jó ötlet, de a többi nem. Egyáltalán hogy gondoltad? Elé raksz egy rántott húst, vagy megkérdezed előtte random, hogy mit enne? De ez változhat egy órán belül is.

2017. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell így kiakadni! :) Ismerem a stílusát, ismerem a kedvenc ételeit és hogy milyen ételeket szeret és fogyaszt szívesen. Ez nem kérdés, hogy ő örülne-e a választásomnak vagy nem. És ha már így írtad, nyilván nem egy rántott húst sült krumplival adnék neki...
2017. aug. 4. 18:18
 9/9 anonim válasza:

Szerintem ez jó ötlet csak szólj a barátnődnek hogy ne egyen sokat a programozás előtt[mert ha nem szólsz lehet bekajál az út előtt és nem bír majd enni az étteremben].

Egyébként biztos van olyan étterem ahol lehet ilyen rendelést csinálni.

2017. aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!