Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Pizza Kingről mi a véleménye...

A Pizza Kingről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Eddig három alkalommal rendeltem az újpesti kajáldájukból, mind a háromszor hasmenésem volt a kajájuktól. Volt, hogy megadtam a címet és egy teljesen másik utcából hívott fel a futár, hogy megérkezett. Nekem kellett elnavigálni a célállomáshoz. :D Dilettánsok gyülekezete.
2017. aug. 7. 04:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb pizzázó evör.

Kezdve azzal, hogy a határ úton a vizpermetes ventillatort befordítják a bódéba. A menekült válságkor még a pillangó utcai helyük is tömve volt rikácsoló arabokkal, és az iszonyatosan betépett ott dolgozó srácnak persze ez megfelelt.

A kritikát lerendezik annyival, hogy kapok 10% kedvezményt , ha telefonon rendelek és bemondom, hogy nekem ez jár.

De ettől még ugyanazt az ehetetlen rágós rántott sajtot hoznák.

Ettem már konkrétan nyers pizzát a moriczon és égett aljút is hoztak már házhoz.

Csóró egyetemista korszakokban kénytelen voltam sok lehetőséget adni nekik, de mind csak bővítette a listát, hogy miért is kerüljem messziről.

(És akkor nem mentünk meg bele a futarok minőségébe és a durván ingadozó étel minőség/mennyiségbe...)

2017. aug. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%
Mi pont tegnap rendeltünk tőlük és semmi bajom nem lett tőle sztem finom volt.
2017. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En sokszor rendeltem mar onnan pizzat mire belattam hogy milyen szornyu. Az igert 55-60 perc helyet 75 perc alatt sikerul altalaban kiszallitani az etelt. A pizzateszta nagyon szaraz, rossz ize van es iszonyat vastag is, szosz szinte alig van rajta, a tobbi feltetbol is nagyon keveset raknak, de sajttal tele van szorva, ami jo is lenne viszont az valami borzaszto minosegu ehetetlen sajt. Nem ajanlom senkinek !!
2017. aug. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmegy, de a Trio jobb.
2017. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!